Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Op. Dr. Habib Başkurt, estetik uygulamalarının sırrını Quality Dergisi'ne anlattı

02.05.2019

Op. Dr. Habib Başkurt 1979 yılında istanbul’da doğup büyümüş.  İstanbul Çapa Tıp Fakültesi mezun olan Başkurt, daha sonra Haydarpaşa Numune Hastanesi’nden Plastik Cerrahi eğitimi ve uzmanlığı almış. Mecburi hizmetini Elazığ’da, askerliğini ise Balıkesir Askeri Hastanesi’nde Plastik Cerrahı Uzmanı olarak tamamlamış.


Geçtiğimiz yıl Nişantaşı’ndaki kliniğini hizmete açan Op. Dr. Habib Başkurt, estetik plastik cerrahi ve estetik uygulama hizmetleri sunuyor. Özellikle Estetik Plastik Cerrahi uygulamaları yaptıklarını vurgulayan Op. Dr. Habib Başkurt;


Hastalarımıza ‘’yapmayalım bunu önermiyoruz’’ dediğimiz de oluyor


‘‘Meme estetiği, burun estetiği, yüz estetiği, vücut şekillendirme estetiği, liposuction gibi onun dışında bazen yağ ile popo büyütme, yağ ile meme büyütme gibi bazı özellikli olan cerrahi işlemler uygulama kapsamamızda var.  Bunun dışında yine kliniğimizin için de olan botoks, dolgu, saç ve yüz mezoteropileri, PRP tedavileri gibi ameliyat dışı uygulamaya dayalı işlemlerde yapıyoruz. 


ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZ


DERGİMİZİN MAYIS SAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!

14