Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Migros FMCG Pazarlama Direktörü Aysun Zaman, Lead Network Türkiye’nin yeni başkanı oldu

06.05.2019

Perakende ve tüketici malları sektörlerinde çalışan kadın liderleri destekleyen, üst düzey kadın yöneticilerin sayılarını artırmayı ve gelişimlerine katkıda bulunmayı misyon edinen LEAD Network Türkiye’de bayrak değişimi gerçekleşti.


LEAD Network Türkiye ofisinin kurulmasında çok büyük emekleri olan ve kuruluşundan itibaren dernek başkanlığını yürüten, Füsun Tavus Mumcu LEAD Network Avrupa Partner Bağlılığı Direktörü olarak atandı. Görevini Paris ofisinde yürütecek olan Tavus Mumcu, Yönetim Kurulu Kararı ile başkanlık bayrağını derneğe yıllardır Başkan Yardımcılığı yapan Migros Pazarlama Direktörü Aysun Zaman’a devretti. Başkan Yardımcılığını ise Tchibo Pazarlama Müdürü Ceyda Kaptan yürütecek.


Aysun Zaman


Yeni Başkan Zaman, LEAD Network’un 3.5 yıldır Türkiye’de faaliyet gösterdiğini ve bu kadar kısa sürede yüzlerce üyeye ulaşıldığını ifade ederek, ‘’Bugüne kadar derneğin bütün faaliyetlerinin içerisinde oldum. Bundan sonraki süreçte de tüm gücümle derneğimizin en iyi yerlere gelmesi konusunda çalışacağım’’ açıklamasını yaptı.

13