Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Uzman Estetisyen Işık Mucukoğlu mesleğe olan aşkını sadece Quality Dergisi'ne anlattı

07.05.2019

25 yıldır bu meslekte olduğunu belirten Uzman Estetisyen Işık Mucukoğlu, mesleğe olan aşkının; duayeni olarak gördüğü Zerrin Özgüler sayesinde başladığını, hayranlıkla başlayan bu macerasında zorlu yolları aşarak bu günlere geldiğini belirtiyor. 


Uzman Estetisyen Işık Mucukoğlu, sürekli kendini geliştirerek, aldığı eğitim ve seminerlere yenilerini ekleyip, refleksoloji ve bioenerji alanında uzmanlıklar almış ve sektörün önemli isimleri arasına girmiş. Mucukoğlu, öğrendiklerini ve tecrübelerini 7 yıldır Bakırköy Değişim Akademi'de güzelliğin mimar adaylarına aktarıyor. "Yetenek ve bilgi ne kadar önemli olsa da bu işin sırrı mesleğini sevmekten geçiyor” diyen Mucukoğlu, meslek aşkının önemini  “Sevmezsen o kadar saat ayakta kalamaz ve önemli günlerde sevdiklerinden uzak kalmaya katlanamazsınız” cümlesiyle dile getiriyor.
Florya ve Şenlikköy'deki güzellik merkezlerinde hastalara sağlıklı incelmeden cilt bakımına, epilasyondan ozon bakımına bir çok hizmet verdiklerini söyleyen Mucukoğlu, 'Sağlıklı yaş almak isteyen herkesi' By Işık Mucukoğlu’nu tanımaya davet ediyor.ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZDERGİMİZİN MAYIS SAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


14