Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Google Nest Hub Max tanıtıldı

08.05.2019

Google Nest Hub Max özellikleri ile oldukça dikkat çekiyor. 


Google Nest Hub Max, ev güvenlik izlemesi ve video görüşmeler için kullanabileceğiniz yeni bir akıllı ev sistemi ürünü. Yeni model, bir önceki modelde olduğu gibi oda sıcaklığına göre renk sıcaklığını ayarlayan, mat bir ekrana sahip. Hem gri hem beyaz renk seçeneklerine sahip model, 10 inçlik bir ekran ve ön kamera bulunduruyor. Büyük ekran ve ön kamera bulunan modelde Google Duo aracılığıyla görüntülü görüşmeler yapmak mümkün.


Ürünün odaklandığı ana işlevi bir kenara bırakırsak, günlük işlerde pek çok yardımcı özelliği barındırdığını söyleyebiliriz. Önceki modelde olduğu gibi bu model de fotoğrafları görüntüleyebilmenizi, hava durumunu öğrenebilmenizi, yemek tarifleri hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Bununla birlikte cihazda YouTube üzerinden video izleyebilir ve Google Asistan üzerinden pek çok konuda yardım alabilirsiniz.


Google Nest Hub Max özellikleri ve fiyatı

1280×800 piksel çözünürlüğünde 10 inç ekrana sahip model, toplam üç hoparlör barındırıyor. Ayrıca 127 derecelik açıya sahip 6,5 MP ön kamera ile, görüntülü görüşmeler yapmanız mümkün. Ürünün açıklanan yurt dışı satış fiyatı ise 229 dolar.


Shiftdelete

10