Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Mybestfriends 2019 İlkbahar-Yaz koleksiyonu 'İstila'ya ilham verdi

08.05.2019

Ece Sükan, 14 Mayıs Salı günü Çırağan Saray’ın da gerçekleşecek mybestfriends alışveriş etkinliği için Lara Sayılgan’ın objektifine poz verdi. Bu özel etkinlikte Mika-Der derneğine sağlanan kaynak ile geleceğimiz çocuklarımıza umut olmayı hedefliyoruz.


Moda dünyasının en ikonik ismi, güzel, başarılı oyuncu ve model Ece Sükan‘‘ Koleksiyonun hem fonksiyonel hem de avangard çizgilerden oluşması ve bu anlayışın çağdaş ve modern tasarımlarda hayat bulması beni etkileyen elementlerdi. Kullanılan renk paleti, ve maskülen- feminen siluetler de koleksiyonu günden geceye taşıyan ve öne çıkartan özelliklerden bazıları... Ayrıca 14 Mayıs Salı Çırağan Saray’ında gerçekleşecek alışveriş etkinliğinin sosyal sorumluluk katmanı olan Mika-der derneği ile de birleşiyor olması benim için çok güzel.. Keyifli bir çekim oldu’’ dedi.
mybestfriends tasarımcısı Ayşegül Afacan Köksal ‘‘Ece Sükan  stiline hayran olduğum, inanılmaz cool bulduğum, zamansız stiliyle öncü, hem feminen hem maskülen olabilen dünyada yer edinmiş, stil sahibi bir kadın... Bu çekim benim için unutulmaz bir deneyimdi, çünkü Ece Sükan’ın


stile olan bakış açısında mybestfriends’i anlatan bir tavır ve oldukça oturmuş bir tarz var. Kendisi ikonlarımdan birisi...’’dedi.

5