Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Miami'de muhteşem 100'üncü yıl konseri

13.05.2019

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100’üncü yılı Miami’de muhteşem bir konserle kutlanacak. Florida’da yaşayan bir grup Türk’ün öncülüğünde organize edilen gecede, Sertab Erener ve Ozan Doğulu sahne alacak. Gecenin geliri Türkiye’de cinsiyet eşitliği, sosyo-ekonomik gelişme, eğitim ve afet yardımı konularında bağışçılığı harekete geeçirmeyi hedefleyen Türk Hayırseverlik Fonları’na (Turkish Philantrophy Funds) bağışlanacak.


19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100’üncü yıldönümüsadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında coşkuyla kutlanacak. En renkli ve hareketli kutlamalardan biri Amerika Birleşik Devletleri’nde olacak. Mehmet Bayraktar, Burak Taşkonak ve Neşe Erberk’in öncülük ettiği Florida’da yaşayan bir grup Türk, Gençlik ve Spor Bayramı’nda büyük bir organizasyona imza atmaya hazırlanıyor. 19 Mayıs’ın 100’üncü Yıldönümü, Florida’da Sertab Erener ve Ozan Doğulu’nun sahne alacağı muhteşem bir geceyle kutlanacak.


18 Mayıs gecesi Miami Island Gardens’da düzenlenecek geceyi Burcu Esmersoy ve Neşe Erberk birlikte sunacak. Kutlama, Florida’da yaşayan Türk ailelerin çocuklarının dans gösterileri ve şovlarıyla başlayacak. Ardından saat 21.00’de Sertab Erener sahne alacak. Saat 23.00’ten sonra ünlü DJ Ozan Doğulu performans sergileyecek. Birçok ünlü sanatçının da misafir olarak kutlamalara katılması bekleniyor.


Gecenin tüm geliri Türkiye’de cinsiyet eşitliği, sosyo-ekonomik gelişme, eğitim ve afet yardımı konularında bağışçılığı tetiklemeyi hedefleyen Türk Hayırseverlik Fonları’na (Turkish Philantrophy Funds) bağışlanacak.

4