Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Koton Bridal koleksiyonu’ndan sofistike ve romantik tasarımlar

14.05.2019

Koton Bridal Koleksiyonu, gelinlerin ve gelin adaylarının hayallerini süsleyen tasarımları bir araya getiriyor. Lingerie ve beachwear kategorisinde hazırlanan tasarımlara Koton Beauty’nin soft renklerdeki oje çeşitleri de eşlik ediyor.


Koton, 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda gelin ve gelin adaylarına özel bir koleksiyon sunuyor. Lingerie, Beachwear ve Beauty kategorilerinde hazırlanan tasarımlarla pembe-beyaz bir moda rüyası yaşatılıyor.
Beyaz dantellerle hazırlanan alt-üst lingerie grupları her bedene uygun model ve kesimleriyle koleksiyonda yerini alıyor. Balkonetlerden, halter kesimlere kadar farklı modellerin yer aldığı koleksiyonda sırt detayları ve Just Married sloganları dikkat çekiyor.


Gelinlerin hazırlanma sırasında tercih ettikleri Bride yazılı sabahlıkların da bulunduğu koleksiyon; alt-üst, kısa ve uzun romantik işlemeli pijama takımlarıyla zenginleştiriliyor. Pembe ve beyaz renklerinden oluşturulan koleksiyonda konsepte uygun renkteki Koton Beauty oje çeşitleri de yer alıyor.
Koton Bridal Koleksiyonu seçili Koton mağazalarında ve online alışverişin adresi koton.com’da ulaşılabilir fiyatlarla satışa sunuluyor.


5