Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

TEMA-K Gönüllüleri iftar yemeğinde bir araya geldi

14.05.2019

TEMA-K Gönüllüleri,  Tema Vakfı yararına iftar yemeği düzenledi. Yemekten elde edilen gelir ile Tema Vakfı'nın doğa eğitim programlarına destek verildi.


Tema Vakfı çalışmalarına destek sağlamak üzere cemiyet hayatının ünlü isimlerinin oluşturduğu Kaynak Çalışma Grubu (TEMA-K), dün akşam ’de bir iftar yemeği düzenledi.  Gecenin onur konuğu Tema Vakfı Kurucu Onursal Başkanı Nihat Gökyigit’di. Tema Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Ataç ve cemiyet hayatından isimlerin katıldığı yemeğin geliri Tema Vakfı'nın doğa eğitim programlarına aktarıldı.


İFTAR DAVETİNDEN RENKLİ KARELER


TEMA-K Gönüllüleri adına konuşan Esra Öztürk, “Bu önemli ayda bir kez daha bir araya gelebilmenin mutluluğunu ve huzurunu yaşıyoruz. Aynı zamanda ulvi bir amaca hizmet eden Tema Vakfı’na destek vermiş olmak bugünkü yemeğimizi daha da anlamlı kılıyor. TEMA-K Gönüllü grubu olarak 20 yıldır Tema Vakfı’na destek veriyoruz. Bugün yaptığımız çalışmaların yüzlerce çocuğun hayatına olumlu etki edecek olması ve gelecek nesillerin hayatına önemli katkılar sağlaması bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Bugüne kadar TEMA-K’nın verdiği destek ile on binlerce çocuk doğa eğitim programlarına katıldı. Desteklerimizi yeni etkinliklerimizle 2019 yılında da sürdüreceğiz” dedi. 


Kısa konuşmaların ardından barkovizyon gösterilerinin peşine, İftarın ardından Aşkın Tuna sahne alırken "Aşkın Şarkıları ve Hikayeleri" programı başladı. Aşkın Tuna yazdığı şarkıların hikayelerini anlatırken Ayça Bingöl, İsmail Özkan ve Gökçe Kırgız da şarkıları seslendirerek misafirlere unutulmayacak bir gece yaşattılar. Gecenin ikinci en güzel süprizi davetliler arasında bulunan Hilal  Ekşi’nin sürpriz bir doğum günü pastası organize edilerek unutulmaz bir doğum günü hatırası kaldı. 


İFTAR DAVETİNDEN RENKLİ KARELER
İftar yemeğine katılan ünlü isimler arasında Esra-Fatih Öztürk, Aslı-Bora Pehlivanlar, Siren Ertan-Ersin Kayalar, Tuğba-Nuri Develi, Figen-Fatih Kıral, Öznur-Burak Yakın, Ceyda-Bilal Kadayıfçıoğlu, Asuman-Nihat Çimen, Nihat Gökyiğit, Hilal Ekşi, Esra Ekşi, Aynur Ekşi, Öykü Karadeniz, Narin Akçelik, Özlem Yıldız, Zeynep Mansur, Aslıhan Şentürk, Aslı Aydın, Neşe Sert, Fatma Cengiz, Şükriye Topaloğlu, Türkan Şerbetçi, Zeynep Germen, Fulya Nayman ve Oya İdil Gençoğlu gibi bir çok ünlü isim vardı. 

1