Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Camper sandaletleri şıklık ve konforu bir araya getiriyor

31.05.2019

Şıklığın ve konforun habercisi sandaletler Camper  2019 İlkbahar – Yaz koleksiyonunda ayaklara özgürlüğü taşıyor. Ergonomik, nefes alabilen, kolay giyilebilen yapıları ve sıkı tutuş özelliklerine sahip sandalet alternatifleriyle gün boyu şıklık ve rahatlığı bir arada hissettiren Camper, yaz stillerinin öne çıkan temsilcisi oluyor.


Yaz sezonunun en popüler parçaları olarak öne çıkan sandaletler, bu sezon Camper’ın çağdaş tasarımlarıyla konforu ve şıklığı bir arada yaşatıyor. Maksimum konfor sağlayan yapılarıyla bir ayakkabıdan fazlasını sunan Camper, yaz aylarının renklerini çağdaş tasarımlarına yansıtıyor. 2019 sezonunda yenilikçi ruhuyla Retro fütüristik siluetlerle ayakkabı tasarımının limitlerini zorlayan Camper, stillerin tamamlayıcısı bantlı sandaletlere de yepyeni boyutlar kazandırıyor.
Sportif yapısı ve cırtcırtlı bantlarıyla Camper müdavimlerinin uzun zamandır yaz gözdesi olan Oruga’lar sportif düz yapısıyla hem kadınları hem erkekleri tonlanmış renk paletiyle selamlıyor. Rahat ve giyimi kolay şekilde tasarlanan, hafif platform tabanı sayesinde ekstra esneklik sağlayan Oruga’lar günlük stillere zamansızlık kazandırmaya devam ediyor.


Tasarımında minimalizm rüzgarı estiren, iki yöne yönelen ekstra yastıklama ve anatomik PU taban özelliğiyle esneklik ve bükülme özelikleriyle beğeni kazanan Atonik’ler ise pürüzsüz deri yapısı, elastik topuk kayışları ve elastik bantlarıyla yaz mevsiminde kadınlara rahatlığı doyasıya hissettiriyor.


Çağdaş tasarımları ve maksimum konfor sağlayan yapılarıyla şıklığı ve rahatlığı bir arada sunan Camper’ın, modern ve stil sahibi yüzünü keşfedeceğiniz İlkbahar - Yaz 2019 koleksiyonu tüm Camper mağazalarında ve www.camper.com/tr adresinde sizleri bekliyor!

5