Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Vuslat Olcaydu'dan 2019 Haziran - Burç Yorumları: Hala retro'nun etkisi altındayız!

31.05.2019

2019'un hızlı döngüsüne yetişmeye çalışırken, baharın geldiğini bile fark edemedik...  Mayıs ayı bitmek bilmedi, peki ya Haziran? Bizim hala umudumuz var! 2019 Haziran nasıl geçecek? Hep beraber göreceğiz ama Astrolog Vuslat Olcaydu sizler için Quality Dergisi'ne Haziran ayı ile ilgili bir kaç ipucu verdi...Gelin Haziran ayında başımıza neler gelecek hep beraber okuyalım.
KOÇ :  İletişim konularında aktif, akıcı ve üretken bir pozisyonda olacaksınız. Bu dönem oldukça hızlı düşünüyor, karar veriyor ve uygulamaya geçiyorsunuz ancak bu doğrultuda hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Yapacağınız kısa seyahatler, yakınlarınızdan alacağınız önemli haberler ve yeni bilgilere ulaşmak gibi gelişmeler gündeme gelebilir. Sağlık problemleriniz ile ilgili ihmalkar davranışlardan uzak durmaya çalışın, iyi olmak sizin elinizde. Aşk hayatınızla ilgili yüksek enerji potansiyelinizi açığa çıkartıyorsunuz, dikkatli ve temkinli olmakta yarar var.


BOĞA :  Siz, sağlamcı ve attığı adımlara her zaman dikkat eden, yeterince sabırlı bir kişiliksiniz. Ancak bu dönem para akışıyla ilgili birtakım problemler, kontrolünüz dışında gelişen olaylar ve bütçenizdeki açıkları kapatmaya çalışmak gibi reaksiyonlarınız olabilir. İleriye dönük yapmak istediğiniz yatırımlarla ilgili yeni açılımlar, alternatifler karşınıza çıkabilir, değerlendirmeye almak için doğru zamanı belirleyip harekete geçmeniz en doğru seçim olacak. Sağlığınız yerinde, kendinizi güçlü ve zinde hissediyorsunuz. Karşı cinsle olana ilişkinizi fazla irdeliyor ve küçük şeyleri büyütüyorsunuz, bu davranışlardan vazgeçmeye çalışın.


İKİZLER :  Fiziksel aktivitelerinizde gözle görülür bir artış sözkonusu. Bu dönem kendinizle fazla ilgilisiniz ve uğraşıyorsunuz. Üzerinizde yapmak istediğiniz değişiklikler, dış görünüşünüze verdiğiniz önem motivasyonunuzun artmasında önemli bir rol oynuyor. Yakın çevrenizdeki ilişkilerinizde birtakım iletişim problemleri, sürtüşmeler ve gerilimli durumlardan uzak durmaya çalışın, kontrol sizin elinizde olacak. Bir süredir yaşadığınız sağlık problemleriyle ilgili olumlu gelişmeler mevcut. Aşk hayatınızdaki canlanma pozitif gelişmeleri de beraberinde getiriyor, yeterince şanslı bir konumdasınız.


YENGEÇ :  Gerçekleştirmek istediğiniz planları, projeleri başka bir bahara ertelemeyin; Hiç zaman kaybetmeden amaçlarınızın, hedeflerinizin peşine düşün; Bu dönem iç dünyanıza yapacağınız yolculuk birçok problemi çözmenize ve psikolojinizin rahatlamasına yardımcı olacak. Arkanızdan gizli kapaklı iş çevirmeye çalışan rakiplerinize karşı gardınızı alın ve uyanık olmaya çalışın. Kazanmak ya da kaybetmek sizin elinizde olacak. Oldukça sağlıklısınız ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Size zarar verdiğini düşündüğünüz kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmeye çalışın. Karşı cins ile olan ve uzun zamandır devam eden iletişim problemleri ve anlaşmazlıkların dozu biraz olsun hafifleyecek, karşılıklı anlayış kaçınılmaz.


ASLAN : Her zaman ön planda olmak, iltifat almak ve değer görmek isteği sizinle bütünleşmiş özelliklerden hiç şüphesiz; Bu dönem sosyal aktivitelerinizdeki canlanma, bolluk ve arkadaş gruplarıyla yapılacak çeşitli faaliyetler, organizasyonlar sizi yeterince tatmin edecek ve eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Bazı ilişkilerinizi tekrar gözden geçirebilir ve yaptığınız yanlışlıkların farkına varabilirsiniz. Bir şeyler için önlem almak sizin yararınıza olacak. Sağlığınız ile ilgili önemli sınavlardan geçtiniz, artık mükafatlandırılma zamanı geldi, pozitif düşünmeyi ihmal etmeyin. Sevdiğiniz insandan alacağınız teklifler sizi sevindirebilir ve değişim süreci başlatabilir.


BAŞAK :  Çok uğraşıyorsunuz, çabalıyorsunuz ve belki de kendinize hiç zaman ayıramıyorsunuz. Biraz yavaşlamanın zamanı geldi; Bu dönem ileriye dönük kariyer planlarınız ve buna bağlı atacağınız sağlam adımlar, girişimler ön planda olacak. Yaptığınız iş dışında farklı bir alanda geliştireceğiniz proje belki de iş dünyanızda yeni bir sayfa açmanıza ve ilerlemenize neden olacak. Aşk yaşadığınız insanla ilişki boyutunda değişimler ve farklı heyecanlar yaşayabilirsiniz. Sağlıkla ilgili fiziksel enerjinizdeki azalma ve buna bağlı birtakım problemler gündeme gelebilir, profesyonel yardım almanızda fayda var.


TERAZİ :  İstediğiniz zaman yapamayacağınız hiçbir şey yok; yeter ki sağlıklı karar verin. Bu dönem kendinizi geliştirmek istediğiniz alanlar ile ilgili eğitim almak, püf noktalarını, detaylarını analiz etmek, öğrenmek ve istikrarlı bir şekilde yol almak göstereceğiniz reaksiyonlar arasında. Birtakım konular ile ilgili yurt dışında bağlantı kurmak, karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmeye almak ve buna bağlı olarak fazlasıyla çaba sarfetmek gibi reaksiyonlarınız olabilir. Sağlığınız ile ilgili iyileşmek ve kendinizi iyi hissetmek sizin elinizde olacak, obsesif yaklaşımlardan uzak durmaya çalışın. Partnerinizle uyum içerisinde her durumda birlikte hareket ediyorsunuz, dış etkenlere fazla kulak asmayın.


AKREP :  Olayları fazlasıyla drrinlemesine inceliyorsunuz ve her zamanki gibi hislerinize çok güveniyorsunuz. Bu dönem duygularınızdaki yoğunluk problemleri daha iyi algılamanıza, yerinde ve zamanında müdahale etmenize ve belki de gelebilecek tehlikeleri zamanında önlemenize yardımcı olacak. Radikal bir karar alabilir, bu zamana kadar cesaret edemediğiniz, gerçekleştirmek istediğiniz değişimler için start verebilirsiniz. Mal varlığınız ile ilgili birtakım gelişmeler gündeme gelebilir. Sağlıkla ilgili mevsim değişimlerine bağlı şikayetlerinizde artış var, kendinizi korumaya özen gösterin. Geçmişte ateşli ilişki yaşadığınız insan ile bir şeylerin yeniden yaşanması sözkonusu, değişim için hazırlıklı olun.


YAY:  Uzun zamandır kendiniz için önemli konularda sarfettiğiniz çabalar ve yaptığınız mücadeleler lehinize sonuçlanıyor. Bu dönem birlikte hareket ettiğiniz insanlarla oluşturduğunuz sinerji, yeni girişimlerinizdeki yüksek başarı ve yaşamış olduğunuz kayıpların telafi edilmesi, bol kazanç gibi önemli sayılabilecek gelişmeler karşınıza çıkabilir. Sonuçlanmasını sabırla beklediğiniz kişisel meseleleriniz ile ilgili sürpriz açılımlar olabilir. Sağlıklı olabilmek için aldığınız radikal kararlar, önlemler işe yaramış gibi gözüküyor, doğru yoldasınız. Aşk konularında sizden daha şanslısı yok; Karşınıza çıkacak evlilik fırsatlarını değerlendirmek için en doğru zamandasınız, bol şans.


OĞLAK :  Bir süredir kafanızdaki karışıklıklar, cevaplanmayı bekleyen soru işaretleri, karar almak ve  uygulamak ile ilgili yaşadığınız problemler canınızı biraz sıkıyor olabilir. Bu dönem üretken ve atılımcı bir konumda olacaksınız. Çalışma hayatınızda birtakım değişimler ve yeni ufuklara yelken açmak gibi etkiler yaşayabiliriniz. Ortak iş yaptığınız insanlarla alacağınız önemli kararlar, geliştireceğiniz projeler ve buna bağlı göstereceğiniz performans sizin için yeterince etkili ve tatmin edici olacak. İleriye dönük hedeflerinizin gerçekleşmesi için biraz uğraşmanız ve çaba sarfetmeniz gerekiyor. Sağlığınız ile ilgili hassas bir dönemdesiniz, dikkat etmeli ve ihmalkar davranışlardan uzak durmalısınız. Aşk hayatınızda pozitif yönde eğilimler sözkonusu. Partneriniz ile birlikte alacağınız kararlar geleceğinizin şekillenmesinde önemli bir rol oynayacak.


KOVA :  Aile içerisinde birçok konuyla ilgili önemli derecedeki gelişmeleri ve problemleri yoğun bir şekilde yaşadınız. Evdeki sorunların çözülmesi, olayların tatlıya bağlanması rahat bir nefes almanızı sağlayacak. Bu dönem eğlence dünyasına olan ilginiz oldukça fazla. Şimdiye kadar gerçekleştirmek istediğiniz ancak bir türlü fırsat bulamadığınız birçok alanda kendinizi göstereceksiniz. Sinema, tiyatro ya da çeşitli konserler gibi faaliyetlerde ön sıralarda olacaksınız. Yaşı küçük olan yakınınız ile ilgili yeni haberler ve buna bağlı gelişmeler karşınıza çıkabilir. Sağlıklı olabilmek için beslenme alışkanlıklarınızı tekrar gözden geçirin, radikal kararlar almak zamanı geldi. Partneriniz ile ilgili kısa süreli ayrılıklar yaşayabilir ve bu süre içerisinde ilişkinizi tekrar gözden geçirmek için bir fırsat yakalamış olabilirsiniz.


BALIK :  Aile içerisinde, bireyler arasındaki birtakım problemlerin ve anlaşmazlıkların çözümü ile ilgili gelişmeler ve bu konuda yapacağınız girişimler göstereceğiniz reaksiyonlar arasında. Önümüzdeki dönem hayatınız ile ilgili birçok değişime imza atabilirsiniz. Yaşam alanınızı ya da oturduğunuz evi değiştirmek, yeni bir yer satın almak ve belki de başka bir şehre yerleşmek gibi birtakım gelişmeler karşınıza çıkabilir. Yaşadığınız sağlık problemleri biraz sıkıntı yaratmış olabilir ancak kendinizle daha fazla ilgilenmeli ve dikkat etmeye özen göstermelisiniz. Aşk yaşadığınız insanla yoğun duygular ve romantik zamanlar geçirebilir ve ilişkinizin sağlamasını yapabilirsiniz.
ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZDERGİMİZİN HAZİRAN SAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!

3