Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Avrupa Yatırım Holding Y.K.Başkanı Ramazan Burak Telli başarısının sırrını açıkladı

31.05.2019

Afyonlu bir ailenin çocuğu olarak 1977 yılında dünyaya gelen Ramazan Burak Telli, müteşebbis bir aileden geliyor. Babası Afyon’da beyaz eşya ticareti yapan Burak Bey,  iş hayatına çok erken yaşlarda başlamış. Eğitim için İstanbul’a gelen Telli, aileden gelen ticaret geleneğini sürdürerek göz tedavisi için gittiği hastaneyi satın almış. Bu serüvende satın aldığı hastanenin verimliliğini %80 artırarak büyük bir sağlık grubu haline getirip ciddi bir başarı elde etmiş. Daha sonra grubu satarak yeni bir yatırım kararı almış. 


2014’ün ilk çeyreğinde satın aldığı Avrupa Yatırım Holding’i doğru bir strateji ile büyümesini ve gelişmesini amaçlayarak, bu hedefler doğrultusunda Arnavutköy ilçesinde bulunan ve bölgenin tek özel hastanesi olan Avrupa Hospital ve Avrupa Diyaliz merkezini satın almış. Bu satın alma ile birlikte Avrupa Yatırım Holding büyüme trendi başlamış ve daha sonra Sultangazi ilçesinde bulunan Avrupa Tıp Merkezi’ni kurmuş. Şirket sadece sağlık sektörüne bağlı kalmayarak, iletişim sektörüne de Avrupa Global Telekomünikasyon ile giriş yapmış.
Avrupa Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli ile holding bünyesinde yer alan şirketlerini, yatırım hedeflerini ve projelerini yanı sıra da sahip olduğu mutlu ailenin başarısındaki rolünü konuştuk.  


İstikrarlı ve sürdürülebilir büyüme 


Sağlık sektörüyle başladığı sürece telekom sektörünü de ekleyerek istikrarlı bir büyüme sağlayan Avrupa Yatırım Holding, kamu aydınlatma platformunda açıklanan 2014 yılı finansal raporları ile 2018 yılı finansal raporları karşılaştırıldığında %84’lük bir büyüme gerçekleşmiştir. 


‘Hedeflerimiz bunlarla sınırlı kalmayacak.’ diyen Ramazan Burak Telli; ‘Çok iyi biliyoruz ki, kurumsal ve sürdürülebilir bir büyüme ile kat edeceğimiz çok yol var. Kurumumuz da hedeflediğimiz bu yolu gidebilecek enerji ve güven ortamı fazlası ile mevcuttur. 2019 yılı son çeyreğinde bu büyüme sigorta sektörü, yeni sağlık kuruluşlarına ve farklı sektörlerde yatırımlar ile hızla devam edecektir. Avrupa Yatırım Holding, sadece kazanç ve iş odaklı bir şirket olmaktan öte “mutluluk veren” bir şirket olmak gayesindedir. Bu nedenledir ki güncellediğimiz vizyonumuz, "Tüketicilerimizi, müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve hissedarlarımızı her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren lider şirket olmaktır." diyor. 
Başarının sırrı mutlu bir evlilik huzurlu bir yuva


‘Evinde huzuru olmayan insanın, iş hayatında başarılı olması mümkün değildir.’ diyen Ramazan Burak Telli, ‘İlk evlendiğimiz zamanlarda kimi zaman gece yarılarına kimi zaman sabahlara kadar çalışırdım. Eşim Nilgül buna anlayış göstererek bana her zaman destek oldu. Sonrasında çocuklar doğdu, şirket düzene oturdu, benim artık geç saatlere kadar çalışmamı gerektirecek bir durumum kalmadı ve eve daha erken saatlerde gidebilmeye başladım. İşte o zaman eşimin değerini daha iyi anladım. Evde çalışmak, bir yandan çocukları idare edip bir yandan da evi çekip çevirmek işe gitmekten daha zormuş, bunu gördüm.’ diyor. 


ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINIZDERGİMİZİN HAZİRANSAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!

14