Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Murat Başaran terapi ve tedavi tekniklerini Quality of Magazine okurlarına anlattı

31.05.2019

Murat Başaran kendisini ‘Anka Frekans Enerji Taşıyıcısı’ olarak tanımlıyor. 1990 yılından bu yana dünya üzerindeki kültürleri, kadim dilleri araştırmış, bilinçaltının babası Carl Gustav Jung, psikanaliz kurucusu olan Sigmund Freud’un felsefesini günümüze taşıyıp, Yunan, Hitit ve Sümerlilerin uyguladığı, yan etkisi olmayan birçok doğal tedavi ve terapi yöntemleri ile harmanlayıp yepyeni bir yöntem geliştirmiş. Sufilerin dünyayı saran iyileştirme tekniklerini işleyen Başaran, özellikle Hz. Mevlana’nın felsefesinden etkilenmiş.
Bilinçaltını bireysel ve kollektif olarak ayıran Murat Başaran, bilinçaltının tanıdığı 2000’in üzerinde sembol dilini mitoloji, masal, hikaye, argolar, fıkra, forklor, rüyalar, esma-hüsnalar ve dini kitaplardan bulup geliştirmiş. Başaran yöntemiyle kişileri atalarına kadar takip edip derin bilinçaltı tarama yöntemiyle, ruhsal ve fiziksel tüm sıkıntılardan nasıl uzaklaşılacağını eğitimlerle öğretip yaygınlaşmasını sağlıyor. Tüm evreni bu enerji ile buluşturmayı amaç edindiğini belirten Murat Başaran farkındalığı yaşatıp, insanlara ömür boyu kullanabilecekleri terapi ve tedavi tekniklerini ulaştırmayı hedefliyor.   


Değişim ve dönüşüm


Anka Murat Başaran danışanlarına şöyle sesleniyor: "Sevgili Ankâlar; ben Anka frekansına uyumlu olduktan sonra hayatımda olan değişiklikleri mucize ötelerinde yaşıyorum. Bu coşku, heyecan ve enerjimi Manisa Spil’den aldığım Anka enerjisi ve yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in ışığında uyguladığım methodlarla almaya devam ediyor, hayatımda uyguluyor, yaşıyor ve inançla yapan Anka’lara yaşatıyorum. Tamamen bilimsel, matematiksel, imgeleme ve bilinçaltı teknikleriyle gerçekleştirdiğim bu yöntemler din, dil, ırk, deist, ateist gözetmeksizin her insanı kapsamaktadır.  Ankâ Murat Başaran enerji uyumlamasına izin veren herkes 2019 yılı içinde 21 günlük ücretsiz özel whatsapp gruplarında çalışılacaktır, hızlandırmak isterseniz, eğitimlerde, terapilerde veya kişiye özel doğum tarihi ve ismine göre özel bir uyulmama ile sırlanan mucize ötesi Ankâ Kolyeleri’yle ve Pramit çalışmasıyla dönüşümleri yaşayabilir, hayatınızı değiştirebilirsiniz. Anka Frekansına girenler bir işaretle karşılaşacaklar; bu ya bir kuş tüyü ya da bir Anka Kolyesi veya Anka Objesi olabilir. Beni rüyasında görenler bile var. Mucizemiz bol olsun daim olsun."DERGİMİZİN HAZİRAN SAYISINI TURKCELL DERGİLİK, TURK TELEKOM E-DERGİ VE WWW.QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLINE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!
14