Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kıbrıs'ta Şevval Sam rüzgarı

10.06.2019

Başarılı sanatçı Şevval Sam bayramın son günü K.K.T.C.daki Grand Pasha Lefkoşe Otel'de sahne aldı.  


Sahneye tül detaylı pullu kırık beyaz bir elbise ile çıkan Şevval Sam, Türk Sanat Müziği ile start verdiği konserinde 7 bölge 4 iklimden şarkılar ve türküler seslendirerek kendisini dinlemeye gelen misafirlerini tam anlamıyla mest etti.  '


'Yaşadığım ülkeyi ve bu toprakları çok seviyorum. Bugün bir kadın olarak bu sahnede sizlere göz göze şarkılar, türküler söyleyebiliyorsam, sanatımı icra edebiliyorsam bunu Mustafa Kemal Atatürk'e borçluyum. Bu ülkenin güzelliklere, güzel günlere ihtiyacı var.'' sözleriyle konuklarına seslenen Sam, ardından onlarla birlikte hep bir ağızdan İzmir Marşı'nı seslendirdi. 


Ender karakteri ile milyonları ekran başına kilitleyen başarılı sanatçının, Yasak Elma dizisinin yaz tatiline girmesi ile birlikte imajını tazelediği dikkatlerden kaçmazken. yeni sezonun çok büyük sürprizlere gebe olduğunu dile getirdi.
Gecenin sonunda tüm orkestrasını ve ekip arkadaşlarını seyircilere takdim edip alkışlatan güzel sanatçı, ''En büyük alkışı emekçi kardeşlerim hak ediyor. Huzurlarınızda hepsine teker teker teşekkür ediyorum.'' dedikten sonra ''Ağlama Değmez Hayat'' şarkısı ile sahneden ayrıldı.


2