Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gülsha Gençlik Kremi ile yüksek enerji cildinizle buluşuyor

02.07.2019

Narin Rosa Damascena güllerinden doğan eşsiz cilt bakım markası gülsha,merakla beklenen ve seçili Sephora mağazalarında yerini alan yeni ürünü Gül Özlü Gençlik Kremi ile hayat dolu bir cilt sunuyor.


Cilt bakımına önem veren ve doğanın gücüne inananların tercihi gülsha, en yeni cilt bakım inavosyonu olan Gül Özlü Gençlik Kremi'yle hayat dolu ciltlere imzasını atmaya hazır.


Seçili Sephora mağazalarında satışa sunulan gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, içeriğindeki yoğun esansiyel gül yağı, tam gül suyu, hyaluronik asit, peptit ve diğer aktifler ile; cildi dolgunlaştırmaya, yatıştırmaya ve aydınlatmaya destek olmak için bütünsel bir çözüm sunuyor. Kuvvetli anti-aging özelliğiyle bilinen yoğun orandaki esansiyel gül yağı ile güçlendirilmiş kremimiz, kolay emilen hafif formülü ile cilde anında nüfuz eder ve cildin nemlenmesine yardımcı olur. Su fazı tamamen gülsha Tam Gül Suyundan oluşan gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, değerli Rosa Damascena çiçeğinin tüm vitamin, mineral ve esansiyel yağ asitlerini içerir.


İnce çizgileri ve kırışıklıkları gidermeye yardımcı olan krem aynı zamanda daha sıkı bir cilt görünümüne destek olur. Cildi yatıştırmasına destek olurken hasarlı cilt bariyerinin yenilemesine ve ciltteki lekelerin görünümünü azaltarak cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.


Dört ton Rosa Damascena gül çiçeğinin yaşam enerjisini barındıran gül esansiyel yağı 320 mhz değeri ile dünyadaki en yüksek titreşime sahip maddedir.Yoğun oranda esansiyel gül yağı içeren gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi uygulama sonrası enerjinizi yükselterek daha sağlıklı, genç görünümlü ve hayat dolu bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.


%98.84 doğal kaynaklı olan gülsha Gül Özlü Gençlik Kremi, ecocert sertifikali bileşenler içermektedir.

15