Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gloria Jean’s Coffees 74. Mağazasını Karaköy’de açtı

12.07.2019

Gloria Jean’s Coffees, kahve tutkunlarının yeni rotasını İstanbul’un son zamanlardaki en gözde semtlerinden biri olan Karaköy’e çevirdi.


Kullandığı özel çekirdekler ile kahvelerinde fark yaratan Gloria Jean’s Coffees, Türkiye’deki zincir mağazalarıyla tatlı sohbetlerin yeni buluşma noktası olmaya devam ediyor.


Kahve kalitesi, farklı espresso ve süt hazırlama tekniği ile eşsiz kahve deneyimi sunan Gloria Jean’s Coffees, yumuşak ve sert içimli kahve seçenekleri ile müşterilerine keyif dolu anlar yaşatıyor.


Sohbetlere lezzet katan yeni adres


Lezzetli kahveyi misafirlerine, özgün servis anlayışıyla bütünleştirerek sunan Gloria Jeans Coffees, günün her saatinde kahve keyfini artırmayı amaçlıyor.


Hem zaman hem de lezzetten ödün vermeden hizmet sunmaya çalışan Gloria Jean’s Coffees’de kahve, espresso ve çikolata bazlı içeceklerin yanı sıra meyveli içecekler yer alıyor. Farklı şuruplarla harmanlanan içecekler kendine özgü reçetesiyle damaklarda iz bırakıyor.


Gloria Jean’s Coffees, ister kahvaltı ister ara öğün yanında açlığını bastırmak ya da tatlı ihtiyacını karşılamak için kahve severleri sağlıklı atıştırmalıklar, çikolata, cheesecake gibi patisserie ürünlerini deneyimlemeye davet ediyor.

6