Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

By Kepi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kepi hem kendini hem de markasını Quality Business'a anlattı

01.08.2019

Türkiye’nin önde gelen mobilya markası By Kepi’nin genç ve vizyoner patronu Mustafa Kepi, hem kendini hem de yarattığı markanın hikayesini anlattı. 


Mustafa Kepi bu işe nasıl başladı, By Kepi nasıl doğdu?   

İzmir doğumluyum. Endüstri Meslek Lisesi Ağaç İşleri ve Mobilya Bölümünde okurken, ilk iş hayatıma koltuk iskeleti üreten bir atölyede staj yaparak başladım. Mezun olduktan sonra, sektörde marangoz çıraklığı, tezgâhtarlık gibi işlerde deneyim kazanıp ardından, 65 metrekarelik bir koltuk iskelet atölyesi kurarak ticaret hayatıma başladım.


Müşteriye özel çözümler üreten, özgün tasarım ve mükemmeliyetçi ilkesi ile dokunduğu mekânları farklı kılan mobilya markası olma hedefi ile 31 yıl önce ilk atölyemi kurdum.

2001 yılında İzmir’de 700 metrekarelik Showroom’umuzu açtığımızda sektörde bir ilke imza attık. Bugün ise By Kepi olarak 17 bin metrekarelik kapalı alanda, 400’e yakın profesyonel çalışanımız ile hizmet vermeye devam  ediyoruz.


By Kepi’yi diğer firmalardan ayıran özelliği nedir?

Mobilya insanların hayatlarına şahitlik eden sessiz nesneler olsa da, sahiplerini anlatır.

Bizim için en önemli motto, müşteri isteği ve mutluluğudur.


Bu anlayış ile tasarlanan mekanlarda, yaşam tarzı, kalite, şıklık ve rahatlık gibi unsurları bir araya getiren, kişilerin hikayelerini anlatan ayrıcalıklı projelere imza atıyoruz. Aydınlatmadan halıya, perdeden aksesuarlara kadar her detayı en ince ayrıntısıyla tasarlıyor ve bütünlüyoruz. Özgün tasarımlarımız en kaliteli malzemeler ve titizlikle üretiliyor. Kısacası biz, mobilya ile birlikte müşterilerimize kendilerini özel hissettirecek yaşam alanları sunuyoruz.
Kişiye özel tasarımlar dediniz. Tasarım sürecinden bahseder misiniz, nasıl bir çalışma oluyor?

Yaşanılan mekânları bir konsept olarak düşünüyoruz. Bütünsel tasarım çözümleri sunarken öncelikle mekanları inceliyor, projelendirme aşamasında kişilerin yaşam tarzı, beklentileri ve mekanların fonksiyonel özellikleri belirlenerek tasarımlar oluşturuyoruz. Daha sonra projeleri alternatifli olarak sunuyor, müşteri memnuniyeti sağlanana kadar titizlikle çalışarak uygulama aşamasına geçiyoruz.RÖPORTAJIN DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN


Dergimizin 122. sayısı, 1 Ağustos'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.

13