Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Süreyya Yalçın - Ozan Baran çiftinin tatil keyfi Quality of Magazine sayfalarında yerini aldı

05.08.2019

Medyamız hemen her gün, Süreyya Yalçın’ın sosyal medya hesabına koyduğu resimleri alıp haber yapıyor. Ancak biz aylık dergi olduğumuz için işin kolayına kaçmaktan çok, kendi çektiğimiz resimlerle yapıyoruz haberlerimizi. O nedenle  “Bir günümüzü Süreyya- Ozan çifti ile geçirip kendi resimlerimizi çekmek lazım”  diyerek, Bodrum’da buluştuk ve harika bir gün geçirdik. ÇOK DAHA FAZLASINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZGiyim tarzı ve süslü taşlı mayoları ile gündemde olan Süreyya Yalçın bu konuda bakın ne diyor; “Kendi modamı kendim yaratırım. Kimsenin doğrultusunda hareket etmem. Benim, kendime yakıştırmam önemli. Marka tutkum yok. Abartı frapan seviyorum. Belli bir modacım, tasarımcım yok. Yeniliklere hep açık oldum. Fiyatı yüksek olan ya da markası olan bir şey, benim için ayrıca bir özellik taşımaz. Çok uygun fiyatlara alıp giyindiğim çok şey var.

Herkes işini yapıyor, herkese saygım var ama yalan yanlış haberlere üzülüyorum!


Süreyya Yalçın, Londra’da işletme eğitimi almış olmasına rağmen çalışmaktan ziyade hayatını yaşamayı seçmiş güzel bir kadın. Rahmetli babasının zengin olması ve hatırı sayılır bir miras bırakması,  tabi ki suç değil. Süreyya’nın parasını nasıl harcadığı da tabi ki kendisini ilgilendirir. Süreyya ile sohbet ederken; “Kendi doğrularımla yaşıyorum.
Herkes işini yapıyor, her zaman saygı duydum. Tabii ki zaman zaman çıkan haberlerden canım yandı ama hiçbir zaman saygımı bozmadım.  Bu haberler yüzünden ile art niyetli kişilere hedef gösteriliyorum ve korumalar ile dolaşmak zorunda kalıyorum. Gazeteci arkadaşlarımızın haber yaparken biraz daha hassas davranmasını temenni ediyorum.     


Saygın ve mütevazı bir iş adamı, eşini çok seven bir koca!


Ozan Baran, Kıbrıs’ta ticaret yaparken iflas etmiş ama pes etmemiş. 600 dolarla gittiği fırsatlar ülkesi Amerika’da,  küllerinden doğarak yeniden iş kuran ve bugün Miami’nin en önemli lojistik firması olan Quick Load’ı kurmuş saygın bir iş insanı. 
O, eşini çok seven ve onun değer yargılarına saygı duyan, anlayışlı, fedakar bir koca. Eşi ile birlikte tatil yaparken bir yandan da elinden telefonu düşürmeden Amerika’daki işlerini takip ediyor. Onlar İstanbul, Miami, Bodrum arasında mekik dokuyan mutlu bir çift. Sadece biraz anlayış ve saygı bekliyorlar.


Dergimizin 122. sayısı, 1 Ağustos'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.

1