Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

İskandinav kadınlarının doğal güzellik kaynakları Celenes ile Türkiye’de

20.08.2019

İsveç’in insan sağlığına ve doğaya saygılı yaklaşımıyla üretilen en saf termal ve bitkisel kaynakları özünde birleştiren doğal kozmetik markası Celenes by Sweden artık Türkiye’de!
Doğanın güçlü kaynaklarını sağlıklı içeriklerle birleştirerek en üst düzeyde etkili ve güvenli bakımı sunmayı hedefleyen Celenes by Sweden, şifa ve bakım için İsveç’ten geldi. Ürünleri katkı ve kimyasal madde kullanmadan üreten Celenes, Türkiye Pazarı’nda yerini aldı. 
“Yenilikçi Doğal Kozmetik” mottosu ile yola çıkan Celenes by Sweden; hayvanlar üzerinde test edilmeyen, paraben, silikon, alkol, parfüm, renklendirici ve kimyasal içermeyen doğal ürünlerden oluşuyor. İsveç’in ve dünyanın önde gelen 100’e yakın endemik bitkisini, doğal termal suları ve kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden; tamamı mevsiminde, doğal yetişme koşullarında, usulüne uygun olarak toplanan ve sorumlu kaynaklardan seçilen bitkileri, özel reçeteleriyle harmanlıyor. 

 

İsveç’in doğal termal kaynaklarını, zengin endemik bitkilerinin verdiği güvenle birleştirerek üretim yapan Celenes, doğal güzellikleriyle dünyaca üne kavuşmuş İskandinav Kadınlarının güzellik sırlarının kaynağını açıklıyor.
Celenes by Sweden; Nemlendirici & Ferahlatıcı Thermal, Onarıcı & Koruyucu Sea Buckhtorn (Yabani İğde), Yatıştırıcı & Besleyici Cloudberry (Norveç Böğürtleni) ve Tam Koruma sunan Herbal ile Yeşil İskandinav Doğasını saflık ve sadelikle birleştirerek farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar için 4 farklı seriden oluşuyor. 

 

Celenes by Sweden ürünlerini Rossmann ve Eveshop mağazalarının yanı sıra online platformlarında da bulabilirsiniz.

15