Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Victoria’s Secret'tan 'Luxe Lingerie' koleksiyonu

21.08.2019

İddialı askılar, birbiriyle uyumlu zarif detaylar ve asil bir şekilde kullanılan transparan… Victoria’s Secret “Luxe Lingerie Koleksiyonu”; kadınların gizlemek istemeyecekleri güzellikte, farklı olduğu kadar sofistike bir koleksiyon.


Seksi ve duygusal bir koleksiyon hazırlayan Victoria’s Secret, en sevilen modellerinden biri olan “Incredible” modelini yepyeni renklerle ve kalıplarla yorumluyor. Victoria’s Secret kadınlarının vazgeçilmezi Incredible, yumuşak baleni ve pürüzsüz yan bantları ile bir kez daha kalbinizi kazanacak.
Victoria’s Secret sonbaharda da içinizdeki ışığı yansıtmanızı istiyor ve yeni “Saten Koleksiyonu” ile benzersiz bir ışıltıyı size sunuyor. Klasik modellerde olduğu gibi en son trendlerden ilham alan modellerde de kullanılan özel saten kumaş bütün sezon boyunca karşınıza çıkacak.
Sonbaharın en dikkat çeken trendlerinden biri olan hayvan desenleri Victoria’s Secret’ta seksi bir hale bürünüyor. Birçok modelde ve satenden ipeğe kadar farklı kumaşlarda kullanılan hayvan desenleri ile daha önce keşfetmediğiniz bir yanınızı keşfedeceksiniz.
Koleksiyonun tamamlayıcı parçaları arasında ikonik bir siluete sahip, her kadının dolabının olmazsa olmazı ince askılı elbiseler yer alıyor. İster feminen ve ihtişamlı, ister rahat ve günlük… Askılı elbiseler tek başına ya da başka parçalarla yaratacağınız kombinler ile aradığınız görünümü size sunmaya hazır.

5