Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Estefood El Ayak Bakımı uzmanı Şeyma Gümüş, medikal ayak bakımı hakkında Quality okurlarını uyardı

06.09.2019

Nişantaşı’nda 5 ay önce hizmete açılan ve el ve ayak bakım merkezi olarak hizmet veren Estefoot’un kurucusu Şeyma Gümüş, önceleri estetisyenlik yapsa da, Acıbadem Üniversitesi Podoloji bölümünü ikinci olarak bitirmiş ve sonra Amerika’ya giderek 5 yıl boyunca hem bu konuda kendini geliştirmiş, hem de dil eğitimi almış. 


Türkiye’ye döndükten ve üç yıl boyunca farklı klinik ve doktorların yanında çalıştıktan sonra kendi el ve ayak merkezi olan Estefoot’u kurmuş.
‘Estefoot’ta önemli önceliğimiz medikal ayak bakımları.’ diyen Şeyma Gümüş, ‘Bizim podolog olmamızın nedeni medikal ayak bakımında farkındalık yaratıyoruz. Müşterilerimizin Estefoot’ u tercih etme nedenleri; ‘Doktorlarla multidisipliner çalışıyor olmamız. Stelizasyona çok önem vermemiz, diyabet hastalarında ve dolaşım problemlerinde nöropatik testler yapmamız. Aynı zamanda medikal el bakımı da yapıyoruz. Kısaca kişinin sağlığı ile her türlü problemi çözüyoruz.‘ diyor.


DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN


Dergimizin 123. sayısı, 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.


16