Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ünlü oyuncular Signal White Now lansmanında buluştu

09.10.2019

Ağız bakımının güvenilir markası ve beyazlık kategorisinin lideri Signal, yenilenen White Now serisini, ünlü oyuncular Aybüke Pusat, Gonca Vuslateri ve Leyla Tanlar ile Soho House’ da gerçekleştirdiği parti ile tanıtı.


Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi (Türkiye, Orta Asya ve İran) Alper Eroğlu ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte,Signal’in yeni kampanyası için bir araya gelen oyuncular Aybüke Pusat, Gonca Vuslateri ve Leyla Tanlar, kendilerine özel stillerini anlattılar.


Aybüke Pusat, Leyla Tanlar, Gonca Vuslateri


Aybüke Pusat “Egzotik”, Gonca Vuslateri “Bohem” Leyla Tanlar “Doğal”

Yenilenen Signal White Now serisinin tanıtımı için “Gülüşün Anlatır Seni” reklam filminde bembeyaz gülüşleriyle kamera karşısına geçen Aybüke Pusat stilini “Egzotik”, Gonca Vuslateri “Bohem” Leyla Tanlar “Doğal” olarak tanımladı.


Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu


Lansmanda stilleri üzerine konuşan ünlü oyunculardan Aybüke Pusat; “Egzotik denince aklıma dünyanın keşfedilmeyi bekleyen uzak, bilinmeyen yerleri geliyor ve bu beni heyecanlandırıyor. Her boşluğumda dünyanın bana egzotik gelen yerlerini keşfetmeye vakit ayırıyorum. Bu yüzden benim stilim egzotik. Hayatla bağdaştırıyorum aslında dünyanın egzotik yerlerini keşfetme heyecanımı. Hayat da bir keşif, ertesi gün ne olacağını bilmediğin. Sürprizlerle dolu. Her sürprizi bembayaz gülüşümle karşılıyorum”dedi.


Aslışah Alkoçlar

1