Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Şehrin yeni gözdesi Boel’den renkli açılış!

09.10.2019

Uzun zamandır heyecanla ve merakla beklenen, Nişantaşı, Mim Kemal Öke Caddesi’ndeki BOEL renkli bir partiyle açılışını yaptı. Aslıhan Karalar, Memet Özer, Hazal Filiz Küçükköse, Zeynep Koçak, Berkay, Mehmet Hotiç, Müge Arnas, Tuba Peksayar gibi isimlerin geceye gösterdikleri yoğun ilgi ile BOEL şimdiden şehrin yeni gözdesi olduğunu kanıtladı.


Şehrin merkezi, İstanbul’un önde gelen semtlerinden Nişantaşı’nda yer alan ve uzun zamandır heyecanla beklenen BOEL, oldukça ses getiren renkli bir partiyle açıldı. 


FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Taner Akkuş ve Sarah Malouh’un girişimi, Turgay Yıldız’ın danışmanlığı, Egemen İskender’in işletmeciliği, Executive Chef Ayhan Kara ve Bar Şefi İbrahim Şencan’ın ustalıklarıyla kurulan BOEL’in açılışı yoğun ilgi gördü. Açılış için kabine geçen ünlü DJ’ler Murat Tokuz ve Cüneyt Öztürk’ün çaldığı parçalarla gecenin ilerleyen saatlerine dek süren partide eğlenceli anlar yaşandı.Egemen İskender - Sarah Malouh


Her gün, saat 10.00 itibariyle hizmet verecek olan BOEL, hem lezzet, hem ambiyans, hem de eğlence konusundaki iddiasını sergilediği açılış partisiyle, İstanbul’da uzun zamandır beklenen yeni bir dönemin başlangıcını yaptı.

1