Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Flormar, yenilenen fırça ve aksesuar koleksiyonunu tanıttı

10.10.2019

Cemiyet, magazin ve güzellik dünyası, 9 Ekim Çarşamba günü Flormar için bir araya geldi. Flormar’ın yenilenen fırça ve aksesuar koleksiyonu lansmanı için düzenlenen etkinlik The House Cafe Garden’da gerçekleşti.


Renkli makyaj markası Flormar, konusundaki uzmanlığını yansıttığı, şık tasarımlarının ve pratik kullanımının yanı sıra ipeksi yumuşaklığı ile dikkat çeken yepyeni fırça ve aksesuar koleksiyonunun lansmanını The House Cafe Garden’da gerçekleştirdi.


Hamiyet Akpınar, Gökçen Akyol, Cansu Dengey


Var olan aksesuar ürünlerini yenileyen ve yelpazesini geliştiren Flormar Aksesuar Koleksiyonu’nun tamamının tasarımları ve yapıları değiştirildi. Koleksiyonda 26 adet fırçanın yanı sıra, 27 adet; sünger, törpü, cımbız gibi aksesuarlardan oluşan 53 ürün bulunuyor. Makyaj uygulamalarında her türlü ihtiyacı karşılayacak fonksiyonel, pratik, inovatif ve ulaşılabilir fiyatlı bu yeni koleksiyon herkesin kullanımına uygun şekilde tasarlandı.


Aslı Şen


Aslı Şen, Gül Erçetingöz, Pınar Altuğ Atacan, Sedef Çalarkan, Eda Güzelcik, Bige Çalışkan, Arzu Kunt, Rıfat Yüzüak, Melis Özer, Ayşe Kucuroğlu gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyasının birbirinden önemli simaları katıldığı etkinlikte, misafirler yenilenen fırça ve aksesuar koleksiyonunu keşfederken; sevilen Makyaj Artisti Hamiye Akpınar’dan uygulamalı tavsiyeler aldı.


Gökçen Akyol Yamaner 


Flormar’ın renkli ve ilham veren dünyasından yola çıkarak hazırlanan etkinlikte; konuşmaların ve ikramların ardından katılımcılar fırça ve aksesuarları deneyimlerken, hazırlanan alanlarda keyifli anlar geçirdi.


1