Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Gülnur Güneş için 19'uncu yüzyılda kına gecesi

14.10.2019

Kendi yarattığı moda markası Gigi’s ile tanınan ünlü tasarımcı Gülnür Güneş, genç işadamı Yiğit Doğan Çelik ile 19 Ekim’de evleniyor. 


Düğün öncesi Güneş, arkadaşları ve ailesiyle  kına gecesinde buluştu. Four Seasons Hotel’de düzenlenen gecenin konsepti;  19’uncu yüzyıl Paris’iydi… 


Aralarında Özge Ulusoy, Zehra Çilingiroğlu, Selda Topal,  Burcu Güneş, Selen Görgüzel, Işıl Reçber, Neşe Sert, Susanne Aşçı, Simay Uras, Danla Biliç, Esin Övet,  Selvi Serttaş ve Ebru Erbaş gibi ünlü isimlerin de olduğu davetliler, kendilerini bir anda 19’uncu yüzyılın görkemini anlatan Moulin Rouge (Kırmızı Değirmen) gösterisinin fantastik ortamında buldu. Kırmızı yel değirmeni ve görkemli kostüm ve dekorasyon başroldeydi.  
SAHNE PERFORMANSIYLA ŞAŞIRTTI!

Koreografisini Özgül Tuncer’in yaptığı gösterinin provaları, haftalarca sürdü. Dans grubu, bu özel kına gecesi için defalarca kez buluşup çalışma yaptı. Gelin Gülnur Güneş de bu koreografinin başrol oyuncusu olarak, aylarca dans ve oyunculuk dersleri aldı. Gösterinin merkezinde dans eden Güneş’i gören arkadaşları ve yakın ailesi de bu coşkuya ortak olunca ortaya fantastik bir kına gecesi çıktı. Performansıyla konuklarını şaşırtan Gülnur Güneş, dünyaca ünlü müzikalin profesyonel oyuncularını aratmadı. 


Gülnur Güneş - Yiğit Dopan ÇelikBegüm Uğurlu, Fulya Aslan, Gülnur Güneş, Fulya Özsırkıntı, Melis ÖzerHülya Güneş, Gülnur Güneş, Yonise Çelik


KINAYI İKİ ANNE YAKTI

Kına töreni de 19’uncu yüzyıldan çıkıp gelmiş kostümlü dansçıların arasında yapıldı. Güneş’in kınasını annesi Hülya Güneş ile müstakbel kayınvalidesi Yonise Çelik  birlikte yaktı.


Özge Ulusoy, Gülnur Güneş, Mine Kayakıran, Danla BiliçÖznur Ekşi, Hülya Güneş, Gülnur Güneş, Pınar Genç, Güneş Karsak


DAMAT KINAYI BASTI, DALKILIÇ SAHNEYE ÇIKTI

Geç saatlere kadar süren kına gecesinin en aksiyonlu dakikaları finalde yaşandı. Damat Yiğit Doğan Çelik, erkek arkadaşlarıyla birlikte kınayı bastı. O anlar eğlenceli dakikalara sahne oldu. Daha sonra damat ve gelin,  kolay kolay unutulmayacak bir tango gösterisine imza attı. İkili, tüm arkadaşlarının alkışları arasında resmen tango şov yaptı. Kına gecesi o dakikadan sonra bitti ama bu kez de after parti başladı. Sahneye Murat Dalkılıç çıktı. Gelin ve damadın arkadaşları Dalkılıç’ın birbirinden hareketli parçalarıyla eğlendi. Davetlilerden Burcu Güneş de sahneye çıkıp yakın dostu Gülnur Güneş için özel şarkılar söyledi.
Gülnur Güneş, Zehra Çilingiroğlu


1