Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kiğılı’nın Ceket - Yelek takımları bu sezon omuzlardaki yükü hafifletecek

17.10.2019

Kiğılı’nın Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan gardırobun kilit parçalarından hafif gramajlı ceket&yelek takımı, triko detayıyla yeniden şekillenen spor montlar ve Light Magic temasıyla yorumlanmış ipek karışımlı trikolar, şıklık ve konforu bir arada sunarak hem günlük hayatta hem de iş hayatında tarz sahibi erkeklerin ihtiyaçlarını karşılıyor. 
Kiğılı’nın Light Magic temasıyla yorumladığı Sonbahar – Kış koleksiyonu güçlü, kararlı, dinamik ve şık görünümüyle fark yaratmak isteyen şehirli erkeğin yanında olmaya devam ediyor. Kiğılı, havanın soğumaya başladığı sonbahar günlerinde hem casual hem de klasik kombinlerde rahatlıkla kullanılabilen fonksiyonel ürünleriyle ön plana çıkıyor. Koleksiyonda yer alan hafif gramajlı ceket ve yelek takımları, triko detaylı montlar ve sezonun hit parçalarından ipek karışımlı trikolar günlük hayatta ve iş yaşamında dinamik ve şık görünüm yakalamak isteyen erkeklerin yardımına koşuyor. Sezonun öne çıkan bu parçaları, her mekana uygun kombinlenebilirken erkeklerin hayatlarının her anında şık ve konforlu hissetmelerini sağlıyor. 
Yok hissi veren Ceket & Yelek takımı


Light Magic ile daha genç, dinamik ve enerjik görünüm yaratan “slim fit” kalıp ve tasarımların yer aldığı koleksiyon, gardırobun kilit parçalarından olan ceket ve yelek takımlarına farklı bir yorum getiriyor. Doğal ve hafif elyaf pamuk ile üretilen ceket ve yelekler, pamuk polyester karışımlı iç astarlarıyla olduğundan daha hafif hissettirerek hem klasik hem spor kombinde gün boyu rahatlığı garanti ediyor.  
Triko detaylı montlarla spor şıklık 


Serin ve soğuk havaların en büyük kalkanı montlar, Light Magic temasıyla yeniden şekillendi. Spor etkiden ilhamla rahat ve konfor göz önünde bulundurularak üretilen triko detaylı montlar, kollarına ve yakasına eklenen triko detayıyla dikkat çekiyor. Yüzde yüz polyester kumaşla üretilen bu montlar, gündelik tempoya uygun olarak ister spor, şık veya klasik modellerle kombinlenerek Kiğılı erkeğinin seçkin tarzını ortaya koyuyor.  
İpek karışımlı trikolar konforu garantiliyor


Sezonun hit parçalarından şal yaka trikolara Light Magic temasıyla yeni bir yorum getirildi. Yün-İpek-Polyamid içerikli triko modelleri, ipliğinden gelen tasarımı ve örgüde kullanılan çizgisel hareketleri ile dikkat çekiyor.  Dokusu gereği duyusal nitelikleri de ön plana çıkaran modeller, ipek elyafı içeriği sayesinde yüksek kalite ve konfor sağlarken kişinin tarzına da çekici ve sıcak bir hava katıyor. 

5