Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality of Magazine, Kasım sayısı ile Kışa 'Merhaba' diyor

31.10.2019

QUALITY of Magazine, 125. sayısı olan Kasım sayısında, sezonun dinamiklerini yansıtan bir içerik hazırladı.


Usta gazeteci Salih Keçeci’nin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı QUALITY of Magazine,her sayısında özel röportaj, fotoğraf ve haberleri ile gündem belirlemeye devam ediyor. Cemiyet, magazin, ekonomi ve aktüaliteyi kendine özgü farklı bakış açısı ile yorumlayan Quality of Magazine, Kasım sayısında, yine birbirinden çarpıcı röportaj, haber, davet ve fotoğrafları ile dolu dolu bir dergi sunuyor.


QUALITY Of Magazine bir dergi. Ancak içinde Business, Sağlık, Güzellik ve Fashion bölümleri kendine özgü şık kapaklarla ayrılmış iç içe üç dergi;


* Quality Business, 


* Quality Fashion


* Quality Sağlık & Güzellik
Quality of Magazine 'Kışa Merhaba' Partisi


Dergimiz Quality of magazine ve internet sitemiz qualitydergisi.com'un Dalmaz Center'da düzenlediği 'Kışa Merhaba' partisinden çok özel anlar ve detaylar Kasım sayımızda sizleri bekliyor.


Sonbahar Düğünleri


Geçtiğimiz sayıda olduğu gibi bu sayımızda da mutluluk haberlerine yer verdik; 


Bisse Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa - Asiye Kefeli çiftinin oğlu Ongun Kefeli ile Ecem Kazancı bir ömür mutluluğa 'Evet' dediler.


Gigi's'in kurucusu moda tasarımcısı Gülnur Güneş muhteşem bir düğünle Yiğit Doğan Çelik ile hayatını birleştirdi. 


TV Programcısı ve iş insanı Ferruh Taşdemir, 6 yıldır birlikte olduğu iş insanı Eftelya Kökbudak ile nikah masasına oturdu.


Yves Rocher Marka İletişim Müdürü sanatçı Haldun Hürel'in kızı Niran Hürel, Amerikalı reklamcı model Glen Herder ile evlendi.


Bu mutluluk tablolarından çok özel anlar sayfalarımızda okuyucularını bekliyor. 


Davetlerle dolu bir sonbahar


Başkanlığını Ömer Cenker Ilıcalı'nın yaptığı Çocuk Eğitim Derneği adına, ev sahipliğini Tezmaksan A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aydoğdu'nun üstlendiği 'Şiirler ve Şarkılar Çocuklar İçin Buluşuyor' daveti işitme engelli çocuklar için gerçekleştirildi.


Crystal Design Your Beauty 3.şubesiyle Etiler'deki yeni yerinde verdiği açılış daveti renkli görüntülere sahne oldu.


Moda dünyasına ilk adımını modellik ile atan Didem Gökçe tarzını yansıtan tasarımlarını Nişantaşı'nda yen açtığı dükkanında yine kendi modelliğiyle tanıttı.


Nolte Türkiye'nin Ceo'su Sebahattin Gürel ve ekibinin ev sahipliğinde düzenlenen Oktoberfest daveti her yıl olduğu bu sene de unutulmaz anlara şahitlik etti. 


Davet sayfaları çok hareketli, çok renkli...
Quality Business


Quality Business bölümünde bu ay, Makara Group Y.K.Bşk. Selçuk Kürkoğlu yer alıyor. Kendisiyle yeni yatırımları, hedefleri ve turizme bakış açısı hakkında keyifli bir söyleyişi gerçekleştirdik.


Ruhu büyük, azmi büyük adam Prof. Dr. Ozan Bahar, örnek olması gereken yaşamı ve başarısının sırrını Quality okurlarına anlattı. Muhteşem bir dönüşüm hikayesi Kasım sayımızda sizleri bekliyor.

Quality Sağlık&Güzellik


Quality Sağlık ve Güzellik ekimizin kapağında bu ay Fizikom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucusu Prof. Dr. Meral Kozakçıoğlu Özekici, sonbahar ile başlayan eklem ağrıları ve kireçlenme ile ilgili önemli bilgileri Quality okurları için verdi.  


Sağlık ve güzellik hakkında merak edeceğiniz bir çok şeyin yanıtı Quality Sağlık&Güzellik’te sizleri bekliyor.
Quality Fashion


Quality Fashion’a bu ay, Stella McCartney, 2019 Sonbahar Kış Koleksiyonu’yla damga vuruyor.

Klasik İngiliz mirasını yeniden yorumlayan Stella McCartney siz moda severleri Kasım'19 sayımızda bekliyor.


Quality of Magazine Kasım sayısı, davetler, haberler, luxury, sağlık, güzellik, otomobil, teknoloji, sağlık, kültür-sanat sayfaları, köşe yazarları ve en gözde mekânların bulunduğu mekân rehberi ile yeni sezonda içinizi açacak.


Dergimizin 125. sayısı, 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine.com online platformlarında.www.qualityofmagazine.com

3