Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Köprüaltı Lokantası’ndan 10 yeni Lezzet

04.11.2019

Geçtiğimiz yıl Rumeli  Hisarı sahilinde hizmet vermeye başlayan Köprüaltı Lokantası yaratıcı mutfağıyla dikkat çekiyor. Sadık müdavimleri olan mekan günlük, doğal ve mevsiminde ürünlerle hazırladığı menüsüne 10 iddialı lezzet daha ekledi.


Yeni nesil Türk mutfağının temsilcilerinden Köprüaltı Lokantası, zengin meze ve sıcak tabakların yer aldığı menüsüne Karides & Beyaz Peynirli Domates Salata, Lavantalı Haydari, Greçka Köftesi, Narenciye ile Marine Levrek & Karides, Dilli Kaşarlı Pide, Çökertme Kebabı ve mevsimine göre en tazesini yiyebileceğiniz “şöyle ızgara bir balık” ekledi. Şehnaz Vardar, Gül Etker, Saadet Erdoğan Basit, iyi yemek mottosuyla yola çıkan mekan tatlı alternatifleriyle de oldukça iddialı. Klasik Çikolata Su?e, Balkabaklı İrmik Helvası, Sakızlı & Kadayı?ı Muhallebi gibi birbirinden renkli ve lezzetli seçenekler, mekanın kendine has sunumuyla öne çıkıyor.
Sektörün değerli isimlerinden ve bugüne kadar birçok yeni lezzete imza atan Gül Etker, işkadını olan dostları Şehnaz Vardar ve Saadet Erdoğan’ın ortaklığı ile açılan Köprüaltı Lokantası, 60 kişilik kapasitesiyle haftanın 7 günü 12:00 - 01:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Öğlen yemeği servisi de bulunan Köprüaltı Lokantası’nın keyifli  ve nostaljik Türkçe parçalardan oluşan müziklerini hazırlayan Dj İlker Tandoğan, hafta sonları da mekanda şahsen çalıyor.

6