Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hiref Cafe Nişantaşı hizmete açıldı

06.11.2019

2003 yılında DEMSA Group bünyesinde kurulan Hiref, bugün göz kamaştırıcı çağdaş tasarımlarıyla Türkiye ve dünyada lüks mağaza, otel, ofis ve ev yaşam alanlarına giriyor. Şimdi ise Nişantaşı St. Regis’te açılan Hiref Cafe; çağdaş tasarımlar, sanat, gurme lezzetler ve bistro kültürünü bir araya getirdiği yepyeni konseptini Abdi İpekçi’ye taşıyor!


Hiref Cafe’nin keyifli ambiansında yemeğinizi yiyip, kahvenizi içtikten sonra mekanın ‘gurme’ bölümünde mutfağınız için ev alışverişi yapabilir, sevdikleriniz için en özel hediyeleri seçebilirsiniz!


Gourmet ürünler arasında yer alan Gökçeada’dan gelen zeytinyağları, Artvin’de özel olarak üretilen organik ballar mutfağınıza farklı lezzetler katacak.


En çok beğeni toplayan Narlı Fıstıklı Lokum, özel Hiref Gourmet kutularında çeşitlerini arttırarak devam ederken doğal ürünlerle hazırlanan portakallı ve fıstıklı lokumlar Hiref Cafe müdavimlerinin favorileri arasında yer alıyor.


Nişantaşı St Regis Hotel altında yer alan Hiref Cafe; Pazartesi-Cumartesi 10.00-20.00 Pazar günleri 12.00-20.00 arası sizlere hizmet veriyor.


6