Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Andy Warhol sergisinin renkli partisine yoğun ilgi

07.11.2019

Merakla beklenen ve yılın en renkli sergilerinden olan Andy Warhol sergisi, gösterişli bir partiyle kapılarını açtı. 29 Mart'a kadar UNIQ Expo'da ziyaret edilebilecek serginin açılış partisine ünlü isimler de yoğun ilgi gösterdi.


Gonca Karakaş, Alper Eyüboğlu, Seden Eyüboğlu, Begüm Kütük, Erdil Yaşaroğlu


Pop Art'ın öncüsü Andy Warhol ve bu akımın en önemli temsilcilerinden Keith Haring, Roy Lichtenstein ve James Rosenquist'in 100'den fazla orijinal eserinin yer aldığı Andy Warhol sergisi görkemli bir partiyle açıldı. Odeabank'ın ana sponsorluğunda 29 Mart'a kadar sürecek olan sergi, İstanbul Maslak'taki UNIQ Expo'da, 1500 metrekarelik dev bir Pop Art arenası sunuyor. Begüm Alkoçlar küratörlüğündeki sergi, yaratıcı yetenekler ve endüstriler için sürdürülebilir destek programı McArt.ist iş birliği ile yeni nesil çağdaş sanat temsilcilerine de yer veriyor.


Erdil Yaşaroğlu - Begüm KütükEzgi, Kardelen Güneştekin


1950'li yılları İstanbul'un kalbine taşıyan sergi için, UNIQ Expo kurucusu Alper Eyüboğlu ev sahipliğinde gerçekleşen partiye, iş, sanat, cemiyet, müzik hayatının önde gelen isimlerinden Bedri Baykam, İnci Aksoy, Hacı Sabancı, Nazlı Kayi, Erdil Yaşaroğlu, Begüm Kütük, Jabbar, Ecem Kefeli de katılım gösterdi.


Sergi Kuratörü Begüm AlkoçlarOdeabank Genel Müdürü Mert Öncü

1