Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Başarım Sensin Derneğinden 'Doğu Karadeniz' turu

08.11.2019

Başarım Sensin Derneği, burs verdiği öğrencilerine destek sağlamak amacıyla Doğu Karadeniz turu düzenledi. Cemiyetin ünlü isimlerinin katılımı ve Arts & Club ile Dinle Turizm’in organizasyonuyla gerçekleştirilen gezide misafirler, Uzungöl’ü, Atatürk Köşkü’nü, Kaçkar Dağları’nı, Tar Vadisi’ni, Çatköy ve Zil Kaleleri’ni keşfetti.


Başarım Sensin Derneği, burs verdiği öğrencilerine destek sağlamak amacıyla Doğu Karadeniz gezisi düzenledi. Cemiyetin sevilen kadınlarından oluşan katılımcılar, tarih, mitoloji ve tasavvuf hocası Ali Canip Olgunlu’nun muazzam anlatımıyla Doğu Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini keşfetti.


Başarım Sensin Derneği Başkanı Şule Argüder önderliğinde düzenlenen Doğu Karadeniz turuna, Argüder bacağından geçirdiği ameliyat nedeniyle katılamazken, derneğin tüm üyelerini tura bizzat kendisi yolcu etti. Geziye; Başkan Yardımcısı Figen Kıral, Berna Ülger, Serap Taşdemir, Sedef-Alpsel Mercan, Özge-Semih Sander, Tuba Yavuzer ve Oya Erberdi gibi cemiyetin önde gelen birçok ismi katıldı.
İlk olarak Trabzon Ayasofya Müzesi ve Atatürk Köşkü’nü ziyaret eden grup, Of üzerinden yeşile çalan rengi, sazlıkları ve gölde gezinen ördekleriyle eşsiz manzaraya sahip olan Uzungöl’e hareket etti. Garester veya Demirkapı Yaylası gezilerinden sonra Çayeli’ne giden misafirler, meşhur kuru fasulyecideki öğle yemeğinin ardından Kaçkar Dağları Milli Parkı’na uğradı. Oradan da Ayder Yaylası’nda yer alan Senda Gez Cafe’de tulum dinletisine katıldılar. Tar Vadisi’nde gidiş geliş toplam 4 km’lik doğa yürüyüşünün yapıldığı gezinin üçüncü gününde misafirler, Çamlıhemşin’de Palovit Şelalesi, Çatköy ve Zil Kale gezisinden sonra yöresel yemeklerin tadına baktı.

1