Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sinoz'la temizle, arındır ve yeniden yapılandır

08.11.2019

Kış ayları yaklaşırken cildi yazın etkilerinden arındırıp, yeniden yapılandırmak gerekiyor. Sinoz cilt bakım ailesinden Salatalık Özlü Temizleme Jeli, Bakım Maskesi ve Leke Kremi yoğun bakım sağlarken, cildi kışın olumsuz etkenlerine hazırlıyor.


Soğuyan havaların ciltteki yıpratıcı etkileri kuruluk ve biriken gözenekler olarak kendini gösteriyor. Kış aylarına girmeden cilde uygulanacak bakım ile etkiler en aza indirebiliyor. Sinoz Yüz Yıkama Jeli, Sinoz Bakım Maskesi ve Sinoz Leke Kremi ile temizlenen arınan cilt yeniden yapılandırılıyor.


Salatalık ve aloe vera ile temizleme


Bakımlı görünümünün ilk aşaması temiz ve ışıldayan cilde sahip olmak ve gerekli arındırmayı sağlamaktan geçiyor.


Gün boyu yüzeysel kirler ve makyaj kalıntıları cilt yüzeyinde ölü hücrelerin birikmesine sebep oluyor. Sinoz Yüz Temizleme Jeli, içeriğindeki salatalık ve aloe vera özleri ile cildin ihtiyacı olan temizliği hoş kokulu bir sonla sağlıyor. Makyaj ve yüzeysel kirden arınan cilt temizlenirken, besleniyor.


Kullanım Önerisi: Yeterli miktarda yüz yıkama jelini yüzünüze sürerek dağıtın ve ılık suyla durulayın. Günlük kullanıma uygundur. Fiyat: 25 TL


Dip köşe arındırma


Cildi yüzeysel etkenlerden temizlemek, arındırmaya yetmiyor. Haftada en az iki defa cildin yapısına uygun bir maske ile siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemek için dipten arındırmak gerekiyor. Sinoz Yüz Bakım Maskesi, içeriğindeki Bisabolol ve Bentonit Killeri formülü ile yağ emilimini artırarak sebum değerlerini düzenlerken, cildi arındırıyor. E vitamini, papatya ve salatalık içeriği ile cildi koruyarak nemlendiriyor. Spiriluna su yosunu ile de maruz kalınan olumsuz dış etkenlerden cildi koruyor.


Kullanım önerisi: Haftada 2 kere, tercihen gece yatmadan önce göz ve ağız çevresi haricindeki bölgelere ince bir tabaka halinde sürerek 15-20 dakika kadar bekletin. Kuruduktan sonra ılık su ile durulayınız. Fiyatı: 99 TL
Lekelere elveda!


Güneşlenme, doğum ve sivilce tedavisi sonrası ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde, C vitamini ve meyan kökü içeriği ile destek sağlıyor. Cilt açıcı ve renk eşitleyici özelliği ile lekeleri gözle görülür bir şekilde azaltıyor. Makyaj öncesi nemlendirici baz olarak da cildi besliyor.


Kullanım önerisi: ? Yeterli miktarda leke kremi göz çevresi hariç temiz cilde günde iki defa, dairesel hareketlerle uygulayınız. Leke Kremi uygulanan bölgeyi suyla temas ettirmeyiniz. Fiyatı: 149 TL

15