Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ünlü medyum Aqil Meherremov, Quality sayfalarını renklendirdi

11.11.2019

Aqil Meherremov, Bakü doğumlu, 27 yaşında ve Moskova’da yaşıyor. 13 yaşında iken klinik ölüm diye tabir ettiği 2 aylık bir uyku süreci yaşamış. Hiç uyanmadan geçen bu iki ay sonunda insanların geçmiş ve gelecek yaşantılarının görmeye başladığını söylüyor. Zaman içinde Bakü’de bu yönü duyulmuş ve medyumluk yapmaya başlamış.  


Aqil Meherremov, “Ben fala inanmam ama büyü var, İhlas ve Felak surelerini okumak lazım.  İnsanın 7 tane çakrası vardır. Çakraların bozulması çeşitli nedenlerle mümkündür ve rahatsızlıklar yaratır. Mesela Yoga yapanların çakraları çok iyidir” diyor.  


Bakü ve Moskova’da kehanetleriyle ünlü bir medyum olan Aqil Meherremov, Özellikle de Türkiye’de yaşayan Azerilerden aldığı davetlerle İstanbul’a gelmeye başlamış. Geçtiğimiz ay İstanbul’a gelen ünlü medyum “Artık sık sık başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ye geliyorum. İstanbul çok güzel bir şehir, beni çok cezbetti. Zaman içinde yerleşmeyi dahi düşünebilirim” dedi. DEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYINDergimizin 125. sayısı, 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.

14