Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Şamdan yepyeni bir konseptle geri döndü

18.11.2019

Bir gece kulübü olmanın yanı sıra kendine has bir yeme-içme ve eğlence kültürü oluşturan Şamdan, İstanbul’un en merkezi lokasyonunda; 4 Levent İş Kulelerde yeniden İstanbullularla buluştu...


1975 yılında kurulan ve tam 42 yıl boyunca iş-sanat hayatının buluşma noktası olan Şamdan yepyeni bir konseptle geri döndü.

Mekan, tecrübeli işletmeci Bülent Ilgaz ve sanayici iki kardeş olan Emre-Necmettin Karabacak ortaklığında hizmet veriyor.
Lezzet tutkunlarına özel tarifler…

Şamdan, dünya mutfağından spesiyal tatlarla oluşturulan öğle yemeği menüsü ile Pazar hariç haftanın her günü misafirlerini ağırlıyor. 4 Levent gibi önemli bir lokasyonda şehrin yoğun temposunda mola vermek isteyenleri öğle yemeği için farklı, gece eğlenmek isteyen İstanbulluları ise bambaşka bir menü ile ağırlıyor. Dünya mutfağından farklı tatlarla iddialı bir menüye sahip olan Şamdan, kendine özel spesiyallerle damaklarda iz bırakıyor. Mekanda Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden uzak doğu mutfağına kadar her damak tadına uygun bir seçenek bulabilmek mümkün…


İstanbul özlediği eğlenceye yeniden kavuştu…

Şamdan ayrıca özel toplantılara, lansman ve kurumsal organizasyonlara ev sahipliği yapıyor ve yine Pazar Hariç her gün saat 22.00’de de gece kulübü olarak müdavimlerinin buluşma noktası oluyor. İstanbul eğlence hayatına damgasını vurmuş bir marka olarak kaliteli müzik ve sınırsız eğlence vaad ediyor.


Dj Uğurcan Kaya, 80’ler ve 90’ların orijinalleri ile remixlerinden oluşan bir listeyle İstanbulluları coşturuyor. Şamdan’da eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Must, Lucca ve Park Şamdan gibi İstanbul’un pek çok tercih edilen mekanında müzik koordinatörlüğü yapan Uğurcan Kaya artık Şamdan müdavimleri için çalıyor.

6