Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer 'Marka Yönetim Lideri' ödülüne layık görüldü

18.11.2019

Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği (YAPDER) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Kadın Girişimciliğine Destek Zirvesi’nde Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer “Marka Yönetim Lideri” ödülüne layık görüldü. 


“Ekonomide kadın eli” ana temasıyla gerçekleştirilen zirvede topluma rol model olmuş, ilham vermiş kadın girişimcilere verilen ödüller arasında Arnica markasının üretimden markalaşma sürecini yıllar içinde başarıyla yöneten Senur Akın Biçer Marka Yönetim Lideri seçildi.  

Kadın girişimcilerin başında gelen ve 60 yıla yaklaşan bir deneyimden süzülen başarıyı Arnica markasıyla gözler önüne seren Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer, “Marka Yönetim Lideri” ödülünün sahibi oldu. İlklerin Mimarı olarak anılan, teknoloji ve tasarımı buluşturan, Senur Akın Biçer’in yarattığı Arnica, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketleri arasında gösteriliyor.  Hayatı kolaylaştırmayı amaç edinen bir ruhu arkasına alan, beş kıtaya ve 33 ülkeye yayılan Arnica, üretimini İstanbul’da ve Mersin’de bulunan son teknoloji ile donatılmış fabrikalarında gerçekleştiriyor.

13