Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kelebek Mobilya, mutfak ve banyolara şık imzalar atmaya devam ediyor

28.11.2019

Kelebek, mutfak ve banyolara şık imzalar atmaya yepyeni Kalamış mağazasıyla devam ediyor.


Türkiye’nin ilk modüler mobilya markası Kelebek, on yedinci mutfak banyo mağazasıyla, Anadolu Yakasının gözde semtlerinden Kalamış’ta müşterileriyle buluştu. Açılışını ünlü mimar Selim Yuhay’ın yaptığı Kelebek mutfak banyo Kalamış mağazası,yepyeni konseptiyle içeri girdiğiniz andan itibaren yaşayan bir ev sıcaklığı hissi yaratıyor. 
Yeniliklere her daim önem veren marka, eklenen aksesuarları ve artırılan ürün fonksiyonlarıyla, müşterilere mutfak ve banyolarda kullanım kolaylığı sunuyor. Klasik, modern ve country tarzı zevklere göre farklı tasarımların yer aldığı Kelebek mutfakta, pek çok faklı saklama çözümlerinin de dikkat çektiği rafine zevklere hitap eden sıcacık ürünler yer alıyor. 
Ayrıca ücretsiz mimarlık hizmeti veren markanın deneyimli mimarlarlarıyla birlikte özel bir mimari çizim programıyla mutfağınıza göre bir tasarım da yaptırabilirsiniz. Banyoda ise yine dar alanlar düşünülerek tasarlanan lavabo ve raflar, geniş banyolar içinse çift lavabolu seçeneklere uzanan modeller yer alıyor. Metrekaresi ne olursa olsun, Kelebek mutfak ve banyoda mutlaka size özel bir çözüm sunuluyor.
Kelebek mutfak-banyo; İstanbul, Bodrum, Kuşadası ve İzmit olmak üzere toplamda 4 mağaza daha açarak 2019 yılını toplamda 21 mağaza ile kapatmayı hedefliyor. 2020 sonuna kadar 25 mağaza ve 2023 sonunda ise 45 mağaza hedefiyle ilerleyen Kelebek mutfak banyo, ileriye dönük yatırımlarıyla tüm Türkiye’de her eve ulaşabilmeyi hedefliyor.

3