Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Münür Yıldız’ın yeni teklisi 'Sen de Bizdensin' dinleyicileriyle buluştu

28.11.2019

Münür Yıldız’ın yeni single’ı “Sen de Bizdensin”, Alla Record etiketiyle çıktı. Başarılı sanatçı, şarkının klibi için tam 16 saat boyunca dans etti.


“Hoppa Ninna”, “Parayla Saadet Olmaz”, “Sevmedim Say” ve “Neden” şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini toplayan Münür Yıldız, yeni single’ını tamamladı. Mansur Ark imzalı “Sen de Bizdensin” şarkısını yorumlayan Yıldız, müzik dünyasına hareket getirecek bir çalışmaya imza attı.
ÇEKİMLERDE 80 KİŞİ ÇALIŞTI


Söz ve müziği Mansur Ark’a, aranjesi ise Caner Tepecik’e ait “Sen de Bizdensin”e şarkının enerjisini yansıtan renkli bir klip çekildi. Yönetmen koltuğunda Yusuf Can Özbilen’in oturduğu klibin çekimleri, 80 kişilik ekiple 1 günde tamamlandı. Münür Yıldız, styling’ini de üstlendiği klipte dans konusundaki tüm hünerlerini gözler önüne serdi.


BU ENERJİ İNSANI İÇİNE ÇEKİYOR


İstanbul Dance Factory üyelerinin de destek verdiği Münür Yıldız, sonuçtan çok memnun: “Şarkıdaki yüksek enerji insanı âdeta içine çekiyor. Biz de bu enerjiye uygun bir klip çektik. Hazırlıklarımız günler sürdü ve sonuç muhteşem oldu. Çekimlerde eski bir dansçı oluşumun avantajını sonuna kadar kullandım. Hepsi çok kıymetli dostlarım olan İstanbul Dance Factory grubunun desteklerini de asla unutmayacağım. Çekimlerde yaklaşık 16 saat durmaksızın aynı enerjiyle dans edip bir rekor kırdığımızı düşünüyorum. Gösterdiğim performans konusunda asla mütevazı olmayacağım. Bu kadar uzun saatler dans edip şarkı söylemek hiç kolay değildir. Ancak sonuçtan çok memnun olduğum için bütün o yorgunluğa değdi.”

4