Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Vuslat Olcaydu'dan 2019 Aralık - Burç Yorumları: Yoksa siz hala okumadınız mı?

29.11.2019

2019'un hızlı döngüsüne yetişmeye çalışırken, yılın bitmesine 1 ay kaldığına hep birlikte şahit olduk. Kışa merhaba derken, "2019 Aralık nasıl geçecek?" merak ediyoruz. 


Astrolog Vuslat Olcaydu sizler için Quality Dergisi'ne Aralık ayı ile ilgili bir kaç ipucu verdi... Gelin Aralık ayında başımıza neler gelecek hep beraber okuyalım.

KOÇ : Öğrenme güçlüğü çektiğiniz konular ile ilgili eğitim almak, kendinizi yetiştirmek ve geliştirmek adına birtakım girişimlerde bulunmak dönem içerisinde yaşayacağınız etkiler arasında. Yurt dışına yapılacak çok amaçlı belki de hayat akışınızı değiştirecek yolculuklar ve buna bağlı olarak gelişecek yeni açılımlar olası gelişmeler arasında. Kültürel alanlardaki faaliyetlerinizde artış sözkonusu; yeni kitaplar satın alabilir ve önemli bilgi kaynaklarına ulaşabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bir süredir kafanızı kurcalayan sorulara tatmin edici cevaplar bulabilir ve endişelerinizi giderebilirsiniz. Aşk yaşamınızda fazla şekilci ve seçici bir tavır içerisindesiniz, bu durum partnerinizle olan ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir, şansınızı zorlamayın.


BOĞA : Karşınıza çıkacak engelleri aşmakta zorluklar yaşayabilir ve birtakım duygu yoğunlukları içerisinde karar vermekte ve uygulamaya geçmekte sorunlar yaşayabilirsiniz. Dönem içerisinde kendinizi toparlamaya çalışmak, konulara yeterince odaklanmak ve yaşadığınız problemlerin üzerine giderek çözüm süreci başlatmak gibi etkili girişimlerde bulunabilirsiniz, kasvetli ortamlardan ve tartışmalardan uzak durmaya çalışın. Sağlıkla ilgili yapacağınız ihmalkar davranışlar problemlerin büyümesine ve çözüm sürecinin uzamasına neden olabilir. partnerinizle hisleriniz ve iletişsel bütünlüğünüz yeterince etkin bir konumda, aman huzurunuz bozulmasın


İKİZLER : Yakın çevrenizde birçok konuyla ilgili birlikte hareket ettiğiniz insanlarla birtakım fikir ayrılıkları, her kafadan farklı bir ses çıkması ve problemleri çözmekte yaşayacağınız güçlükler gibi etkiler olası gelişmeler arasında. Yeni ve radikal kararlar almak, ilişkilerinizde yaptığınız yanlışları düzeltmeye çalışmak ve haksızlığa uğradığınız konular ile ilgili sonuçlanmasını beklediğiniz gelişmeler ve buna bağlı açılımlar gündeminizde yer alabilir. Yurtdışındaki yakınlarınızdan önemli haberler alabilir ve buna göre hareket edebilirsiniz. Sağlıkla ilgili gereksiz evhamlardan ve kendinize yaptığınız yakıştırmalardan uzak durmaya çalışın, profesyonel yardım almakta yarar var. Aşk hayatınızda alacağınız teklifler birlikteliğinize yeni boyutlar kazandırmak adına yeterli derecede katkı sağlayabilir.


YENGEÇ : Çalışmak, bir şeyler üretmek ve kendinize yeni iş sahaları belirlemek ya da mevcut işiniz ile ilgili yeni projeler ortaya çıkartmak, iş arkadaşlarınız ile birlikte alacağınız kararlar, yaptırımlar dönem içerisinde yaşayacağınız etkiler arasında. Aile içerisindeki konuları detayları atlamadan titizlikle ele alıyor ve kontrol mekanizmanızı güçlü bir şekilde açığa çıkartıyorsunuz. Sağlıkta yaşadığınız problemlerle ilgili şikayetlerinizde artış sözkonusu olabilir, dikkate almalı ve gerekeni yapmalısınız. Gönül meselelerinde yeterince anlaşılmadığınızı, önemsenmediğinizi ve partnerinizin size karşı olan tutumunda değişiklikler olduğunu hissedebilirsiniz, duygularınızı kontrol altına almaya çalışın, kazanacaksınız.


ASLAN : Uzun zamandır kendinizi bu kadar iyi hissetmediniz. Çevrenizde birçok şey istekleriniz doğrultusunda gerçekleşiyor ancak birtakım spekülasyonlara karşı dikaktli olmalısınız. Dönem içerisinde kendinizi bol bol eğlenceli ortamlara, sportif aktivitelere ve geniş katılımlı organizasyonlara atabilirsiniz. Yakın akrabalardan ya da kardeşlerden gelecek haberler ve buna bağlı gelişecek durumlar gündeminizde yer alabilir. Sağlıkla ilgili kemik ve eklem bölgelerine bağlı çeşitli şikayetler gündeme gelebilir. Partnerinizle birlikte uyum içerisinde hareket ediyor ve isteklerini bonkörce karşılamaktan çekinmiyorsunuz, bol şans.BAŞAK : Ev içerisinde yaşadığınız huzursuzluklar, bir türlü çözüme ulaşamayan konular ve bireyler arasında iletişimde sürekli gündeme gelen anlaşmazlıklar ve bu konular ile ilgili bir çözüm süreci başlatmak gibi girişimleriniz ön planda olabilir. Babadan kalma toprak, arazi ya da mülk gibi mal varlıklarınızla ilgili gündemde olmayan gelişmeler ve buna bağlı yeni açılımlar dönem içerisindeki gelişmeler arasında yer alabilir. Sağlıkla ilgili yaşayacağınız anlık değişimler dengenizin biraz bozulmasına neden olabilir, kendinizi önemsemeyi ihmal etmeyin. Aşk konularında kafanız biraz karışık, iyi düşünmeli ve acele karar vermekten kaçınmalısınız aksi takdirde hata yapma olasılığınız yüksek.TERAZİ : Yapacağınız kısa metrajlı seyahatler, haber alacağınız ve görmek istediğiniz akrabalarınıza yapacağınız ziyaretler, yakın çevrenizdeki insanlara bağlı konular ile ilgili geçmişten kalan önemli gelişmeler dönem içerisinde yaşayacağınız etkiler arasında. İletişim konularındaki yüksek başarınız, bu alanlardaki yeteneğiniz ve ortamlar içerisinde arabulucu özelliğinizle göz doldurmanız hatrı sayılır ölçüde. Sağlıkla ilgili birtakım psikolojik iniş-çıkışlar sizi  olumsuz yönde etkileyebilir. Sevdiğiniz insanın hırçın ve benci tavırlarına karşı göstereceğiniz reaksiyonu çok iyi belirlemeniz olayları yatıştırmak için etkili olabilir.


AKREP : Para konularında ve buna bağlı harcamalarınızda gösterdiğiniz hassasiyet yeterince yerinde bir davranış ancak dönem içerisinde bütçenizi zorlayacak bir kısım açılımlar yaşayabilirsiniz. Mevcut hesaplarınızla ilgili birtakım karışıklıklar, değişkenlikler ve belki de kontrolünüz dışında gelişen birtakım problemler etkileşimler arasında; İleriye dönük planlarınız, yatırımlarınızla ilgili yapacağınız yeni girişimler yüksek ölçüde ivme kazandırabilir. Sağlıkla ilgili fiziksel yorgunluklara bağlı bölgesel şikayetleriniz gündeme gelebilir. Aşk hayatınızda radikal değişimler, farklı arayışlar  üzerinizde yoğun bir şekilde etkisini göstermeye devam ediyor, bir şeyleri zamana bırakmak lehinize  olacaktır.


YAY : Kişisel becerilerinizi sergilemek, kendinizi birçok alanda ispatlamak ve uzun süredir kafanızda gerçekleştirmek istediğiniz birçok konuyla ilgili fırsatlar yakalamak, girişimlerde bulunmak dönem içerisinde yaşayacağınız etkiler arasında. Yakın çevrenizde öncülük yapmak, bir şeyleri başlatmak ve konulara yön vermek gibi başarılı girişimleriniz ön planda olabilir. Sağlıkla ilgili üst solunum yollarınızdaki şikayetlerinizde artış sözkonusu, oksijensiz ortamlardan uzak durmaya çalışın. Aşk hayatınız oldukça canlı, partnerinizle yaşayacağınız keyifli zamanlar sizi bekliyor olacak, bol şans.


OĞLAK : Gizli sırlarınızı paylaşmak ve uzun  zamandır içinizde biriktirdiğiniz ve bir türlü dışarı çıkartamadığınız, açılamadığınız sorunlarınızı yakın ve özel hissettiğiniz insanlara dökmek, rahatlamanız için önemli ölçüde katkı sağlayabilir. Dönem içerisinde kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek, beklentilerinize karşılık bulmak ve çok fazla üzerinde durduğunuz kafanızı kurcalayan konuları çözüme ulaştırmaya çalışmak gibi önemli etkiler yaşayabilirsiniz. İç dünyanız oldukça karışık gözüküyor, meditasyon iyi gelebilir. Sağlıkta uzun süredir yaşadığınız çeşitli problemleriniz ile ilgili iyileşme belirtileri oldukça yüksek bir konumda. Karşı cinsle yaşadığınız sorunları tartışarak ve uzlaşmaya çalışarak giderebileceğinizi artık anlamalısınız, kendinizi biraz aşmaya çalışın.


KOVA : Ev dışarısındaki hayatınızla ilgili yeni açılımlar, dost meclislerinde geçirilecek bol enerjili zamanlar, sosyal yoğunluklar içerisinde alacağınız yeni teklifler ve sürükleyici olaylar dönem içerisinde yaşayacağınız etkiler arasında. Kendinizi birçok alanda yenileme, köklü değişimlere imza atmak ve risk faktörünün ön planda olduğu konularda cesaretli duruş sergilemek gibi reaksiyonlarınız ön planda olacak. Sağlıkla ilgili kilo vermek, diyet yapmak ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek gibi girişimleriniz ön planda. Partnerinizin mükemmeliyetçi ve hiçbir şeyi beğenmez tavırları sizi biraz yormuş olabilir, bir şeyleri zamana bırakmakta yarar var.


BALIK : Rakiplerinize karşı mücadeleniz, çalışma yaşamınızdaki uğraşılarınız, gösterdiğiniz yüksek performans ve sarfettiğiniz çabalar ve ayrıca belirlemiş olduğunuz hedefe doğru emin adımlarla yürüyor olmanız yeterince tatminkar ve takdir toplayacak bir seviyede. Dönem içerisinde hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilir, kariyerinize bağlı yeni açılımlar yaşayabilir ve gelecekteki planlarınız ile ilgili lehinize sonuçlanacak gelişmelere karşı önemli adımlar atabilirsiniz. Sağlıkta saç ve cilt sorunlarıyla ilgili bir kısım problemli durumlar yaşayabilir ve bu konular üzerine yoğunlaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda obsesif yaklaşımlardan ve bir türlü kabullenmez tutumunuzdan vazgeçmeye çalışmalısınız aksi takdirde partnerinizle anlaşılmaz durunmlar yaşamanız kaçınılmazDEVAMI VE ÇOK DAHA FAZLASI İÇİN TIKLAYIN
Dergimizin 126. sayısı, 1 Aralık'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine online platformlarında.

3