Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Kansersiz Yaşam Derneği 10. yılını kutluyor

29.11.2019

Kansersiz Yaşam Derneği, 10.yılını 4 Aralık’ta Four Seasons Hotel’de, Ajda Pekkan ve Ozan Doğulu’nun sahne alacağı muhteşem balo ile taçlandırıyor. Ebru Akel’in sunuculuğunu üstlendiği gecede, Eser Yenenler Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağış toplamak için sahnede olacak.


Kansersiz Yaşam Derneği; kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Dida Kaymaz’ın önderliğinde sağlıklı ya da kanser hastası olan herkese, kansersiz bir dünyanın mümkün olduğunu anlatmak ve hastalıkla tanışmamaları için 7’den 70’e farkındalık ve bilinçlendirme çalışmaları için 10 yıl önce yola çıktı.


Geçtiğimiz sezon final bölümünde düzenledikleri gala gecesinin tüm gelirini Kansersiz Yaşam Derneği’ne bağışlayan ve “YaşaTır” projesiyle Türkiye’yi gezerek kan ve donör bağışları için destek olan Show TV’nin Ay Yapım imzalı Çukur dizisi oyuncularının tam kadro katılacağı baloda iş, cemiyet, sanat ve spor dünyasından destekçiler bir araya gelecek.


  Dernek, yaptığı tüm projelerle toplumsal alanda ‘Kansersiz bir yaşam ideali’ adına pek çok ihtiyacı gidermenin yanı sıra medyada çok ses getiren ve farkındalık yaratan sayısız etkinliklere imza attı. Toplanan bağışın yerini ve gerçek değerini bulduğu projeleri hayata geçirmiş olmanın haklı gururunu yaşayan, bağımsız denetim raporları ile şeffaflık ilkesinde liderliği göğüsleyen Kansersiz Yaşam Derneği, kuruluşunun 10. yılında gönül dostları ve destekçileri ile düzenleyeceği baloda buluşuyor.

3