Haziran sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Haziran'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Yeni yıla bir kala Quality of Magazine'den dopdolu Aralık sayısı!

01.12.2019

QUALITY of Magazine, 126. sayısı olan Aralık sayısında, 2019’un son ayında yılın dinamiklerini yansıtan bir içerik hazırladı.


Usta gazeteci Salih Keçeci’nin Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı QUALITY of Magazine,her sayısında özel röportaj, fotoğraf ve haberleri ile gündem belirlemeye devam ediyor. Cemiyet, magazin, ekonomi ve aktüaliteyi kendine özgü farklı bakış açısı ile yorumlayan Quality of Magazine, Aralık sayısında, yine birbirinden çarpıcı röportaj, haber, davet ve fotoğrafları ile dolu dolu bir dergi sunuyor.


QUALITY Of Magazine bir dergi. Ancak içinde Business, Sağlık, Güzellik ve Fashion bölümleri kendine özgü şık kapaklarla ayrılmış iç içe üç dergi;


* Quality Business, 


* Quality Fashion


* Quality Sağlık & Güzellik
Bu ay kapağımızı ülkemizin önde gelen tıp insanlarından biri olan Prof. Dr. İlhan Elmacı ile zarif eşi Meltem (Elmalı)’nın Raffles Otel’deki muhteşem düğünü süslüyor. Elmacı çiftine mutluluklar dileriz.
Quality Business


Quality Business bölümünde bu ay, Medicana Çamlıca Hastanesi’nin başarılı Genel Müdürü ve aynı zamanda Kent Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Dr. Murat Kaya (MB, Msc, MBA) 'nın etkileyici hayat hikayesi Quality okurlarıyla buluşuyor. Bu çok özel röportajı kaçırmamanızı dileriz.
Quality Sağlık&Güzellik


Quality Sağlık ve Güzellik ekimizin kapağında bu ay çok özel bir tıp insanı olan Op. Dr. Mbaraka ve eşi Dr. Didem Ljohiy yer alıyor. Estetik operasyonların popüler olduğu bu günlerde, Dr. Muba Clinics’in kurucusu olan başarılı çiftin estetik ile ilgili önemli bilgileri Quality okurları için verdi.  


Sağlık ve güzellik hakkında merak edeceğiniz bir çok şeyin yanıtı Quality Sağlık&Güzellik’te sizleri bekliyor.
Quality Fashion


Quality Fashion’a bu ay, Victoria’s Secret’in melekleri damga vuruyor. Göz alıcı meleklerin yeni yıl koleksiyonları Quality sayfalarında!


Quality ailesi olarak sağlıklı bir yeni yıl dileriz, 2020 Ocak sayımızda buluşmak üzere...


Quality of Magazine Aralık sayısı, davetler, haberler, luxury, sağlık, güzellik, otomobil, teknoloji, sağlık, kültür-sanat sayfaları, köşe yazarları ve en gözde mekânların bulunduğu mekân rehberi ile yeni sezonda içinizi açacak.


Dergimizin 126. sayısı, 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında ve Turkcell Dergilik, Türk Telekom E-Dergi ve www.qualityofmagazine.com online platformlarında.www.qualityofmagazine.com
3