Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Ünlü simaların katılımıyla Nescafé - Türk Eğitim Vakfı iş birliği lansmanı gerçekleşti

04.12.2019

Türkiye’nin en sevilen kahvesi Nescafé’nin Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle hayata geçirdiği “Eğitim için 3ü1 Arada” projesinin lansmanı DOTKANYON’da gerçekleştirildi.


Buse Terim ev sahipliğinde ünlü oyuncu Ceyda Düvenci’nin sunumu ile başlayan etkinlikte DOT Tiyatro ekibi Türk Eğitim Vakfı bursiyerlerinin gerçek hikayelerinden alınan ilhamla oluşturulan, eğitimin gençlerin hayatında neleri değiştirebildiğini anlatan kısa bir oyun sergiledi.


Etkinliğe proje sahipleri olarak Nestlé Türkiye İçecekler Genel Müdürü Pınar Öney Bilsel ve Türk Eğitim Vakfı Genel Müdürü M. Yıldız Günay’ın yanı sıra aralarında Demet Akbağ, Sedef İybar gibi ünlü simalar katıldı.
Nescafé’nin gençlerin eğitim hayatında hem maddi hem de manevi destek sunmak üzere Türk Eğitim Vakfı ile bir araya geldiği iş birliği kapsamında Türk Eğitim Vakfı logosu ilk kez bir ürün paketinde kullanıldı. Proje ile 81 ilde yüzlerce öğrenciye burs ve online eğitim desteği sağlanırken, Nescafé çalışanlarının gönüllü mentorluk desteğiyle gençlere eğitim ve iş hayatında ihtiyaç duydukları rol modeller sunuluyor.

3