Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Esra Seyrekbasan, Esrarengiz Koleksiyonu’nu tanıttı

06.12.2019

Reklam sektörünün tanınmış isimlerinden Esra Seyrekbasan, Berinza markasının kurucusu Tuğba Berin ile ‘Esrarengiz’ ismini verdiği kapsül koleksiyona imza attı. 


Esra Seyrekbasan, Neşe ÇoğalEsra Seyrekbasan, Gaye Ayık


Deri ve kaşe kumaşın modern ve zarif bir anlayışla yorumlandığı koleksiyonun tanıtımı Nişantaşı Berinza mağazasında gerçekleşti. Songül Öden, Işıl İpekgil, Serap Günal, Tülin Kartoz, Hülya Uyar, Nazlı Aldıkaçtı, Nihal Efe, Selma Ongun, Duygu Boztepe, Neşe Çobal, Duygu Boztepe, Sibel Akay Kurt gibi cemiyet, magazin, sanat, moda ve iş hayatından pek çok ünlü ismin katıldığı davette, deri etek, pantolon, kaban gibi ana parçalardan oluşan tasarımların yanında saç bandı ve fular olarak da kullanılabilen çok amaçlı deri kemerlerinde bulunduğu koleksiyon, büyük ilgi gördü.


Elif AvcıBurçak Ilıman


Reklam prodüktörlüğü yaptığı yıllarda renklerle iç içe olmaktan keyif alan Esra Seyrekbasan, Berinza markası için hazırladığı, Esrarengiz ismini verdiği koleksiyonun tanıtımını Nişantaşı Berinza Mağazası’nda gerçekleştirdi. Farklı renk ve kumaştaki ürünleri davetlilerle buluşturan lansman büyük beğeni topladı.


Yasemin DelibaltaEsra Seyrekbasan, Azize Sarı, Tuğba Berin


1