Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

MasterChef Türkiye'ye veda eden isim Yasin Obuz oldu!

07.12.2019

TV8'de yayınlanan Masterchef programına dün akşam Yasin Obuz veda etti. Büyük finale sayılı günler kala Batuhan'la eleme potasına giren Yasin şeflerin kararıyla yarışmaya veda eden isim oldu.Yasin programdan sonra Instagram hesabından paylaşım bulundu.


Yarışanın en renkli isimlerden olan Yasin, yaptığı paylaşımda 'Bugün ben kaybetmedim aslında kazandım. Yarışmayı kazanmasam da gönüllüleri kazandım ve bu bana yeter" mesajını paylaştı.


İŞTE YASİN OBUZ'UN O PAYLAŞIMI...


Ben Yasin Obuz... Nam-ı diğer; Spidygonzalez, Arı Maya, Avatar, Dedektif Gadget, Batman... Beni seversiniz bilirim... İnanın ben de sizi çok sevdim. Yarışma başlarken, çoğu insan hep üzerime tanımadan geldiler, yok ikinci Murat, yok geçimsiz kesin skandal yaratacak falan gibisinden... Benim de bir ailemin olduğunu, onların da bu ithamları görünce üzüleceğini düşünmediler.


Oysa ki ben hiperaktif ve aşırı pozitif bir insanım bunu çok yanlış anladılar ki... Öyle biri olmadığımı gösterdiğim için ve bunu kanıtladığım için ayrıca mutlu oldum... Dürüstlüğü hayatım boyunca ilke edindim ve hep bu yüzden kazandım... Bugün ben kaybetmedim aslında kazandım... Yarışmayı kazanmasam da gönülleri kazandım ve bu bana yeter...


Aşçı değildim ama girdiğim günden itibaren her gün kendimi geliştirmek için gece 3-4'lere kadar çalıştım ki arkadaşlarımla yarışacak kapasiteye geldim... Masterchef şampiyonu gösterilen Batu ile kapışacak düzeye geldim... Herkese çok çok teşekkürler sağ olun var olun seven sevmeyen…. Elendik ya la...


DEMET AKALIN TEBRİK ETTİ


Sıkı bir MasterChef Türkiye takipçisi olan Demet Akalın sosyal medya hesabından 'helal olsun sana' sözleriyle Yasin'i tebrik etti.

3