Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Dünya modası rüzgarı Wish More Hotel 'Evlilik Fuarı'nda esti

17.12.2019

Wish More Hotel İstanbul’un düzenlediği “Evlilik Fuarı”nda, hayalleri süsleyen bir düğünün vazgeçilmezleri olan gelinlikten saç ve makyaj tasarımına, kına gecesinden düğün organizasyonuna kadar aklınıza gelen ne varsa gelin ve damat adaylarıyla buluştu.


Evlilik Fuarı’na katılan ve düğününü Wish More Hotel İstanbul’un şık ve modern balo salonunda yapmayı planlayan çiftler için, heyecan dolu bir çekiliş düzenlendi. Çekiliş sonucunda ise, çiftlere sürpriz hediyeler verildi.
Modern mimarisi, kent kültürünü yansıtan hizmet özellikleri ve gönülden servis yaklaşımı ile konforlu ve keyifli bir deneyim sunan Wish More Hotel İstanbul, 15 Aralık 2019 Pazar günü düzenlenen “Evlilik Fuarı” ile düğün organizasyonlarındaki en son trendleri Türkiye’ye taşıdı.


Unutulmaz aşk hikâyelerini eşsiz bir düğünle taçlandırmak isteyen çiftlerin katıldığı Evlilik Fuarı, 2020 trendlerini içeren Saç & Makyaj Show, Kına Show ve iki farklı markanın gelinlik defilesi ile devam etti. Özel gelinlik tasarımlarıyla podyuma çıkan Venezuela 2019 Miss Turizm Kainat Güzeli Berlis Franquiz, dünyanın önde gelen gelinlik markalarının moda esintisini, Türk podyumuna taşıdı.
Hayalleri süsleyen şık alternatifleri, kolay ulaşılabilir lokasyonu ve konforu ile hayatlarının en önemli gününü, deneyimli ellerde olmanın verdiği huzur ve keyifle geçirmek isteyenlerin öncelikle tercih ettiği Wish More Hotel İstanbul, bu kapsamlı organizasyon ile evlilik yolunda ilerleyen çiftlere unutulmaz bir deneyim yaşattı.


5