Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Oral-B Genius X özel bir davetle tanıtıldı

10.01.2020

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Oral-B, yapay zeka teknolojisine sahip yeni ürünü Oral-B GENIUS X’ı ve Zorlu Center Oral B Pop Up Store açılışını, 9 Ocak Perşembe günü, Zorlu Center Zanzibar’da kutladı.


Tankut Turnaoğlu(P&G Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Yönetim Kurulu Başkanı) , Burak Akkiriş (P&G Türkiye Sağlık ve Kişisel Bakim Ticari Operasyonlar Direktörü)


Oral-B ev sahipliğinde düzenlenen geceye; İrem Helvacıoğlu, Esra Eron, Kıvılcım Ural, Yiğit Kirazcı, Ege Kökenli, Kaan Sevi, Güneş Eren ve Duygu Bal gibi çok sayıda ünlü isim katıldı.


Duygu BalMert Vidinli


“Oral-B markamızla yaklaşık 70 yıldır, ailelerimiz ve diş hekimleri için en yüksek kalitede ağız bakım ürünleri üretmek için çalışıyoruz” diyen P&G Türkiye Sağlık ve Kişisel Bakim Ticari Operasyonlar Direktörü Burak Akkiriş, “Çok sık duyduğumuz yapay zeka kavramı artık iyiden iyiye hayatımıza dahil olmaya başladı. Yapay zeka teknolojisi pek çok alanda hayatı kolaylaştırırken, Oral-B Genius X ile yapay zeka özellikli en yeni diş fırçasını tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz.” diye ekledi.


Kıvılcım Uralİrem Helvacıoğlu

1