Ağustos sayımız çıktı! 


Dergimizin 132. sayısı 1 Ağustos'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Amadeus oyununa ünlü isimler akın etti

13.01.2020

Başrollerini Selçuk Yöntem, Okan Bayülgen ve Özlem Öçalmaz’ın üstlendiği “Amadeus” oyunu önceki akşam Uniq İstanbul’da perde açtı.


Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment işbirliği ile sahnelenen “Amadeus”un prömiyeri önceki akşam Uniq İstanbul’da yapıldı.


18’inci yüzyılda Viyana’da yaşayan efsane besteciler Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin çatışmasını konu alan oyunu ilk gecesinde çok sayıda ünlü isim izledi.
Seyirciler arasında Fazıl Say, Suna Keskin, Nevra Serezli, Barış Falay, Deniz Uğur, Hande Soral-İsmail Demirci, Hakan Meriçliler, Kubat, Arzum Onan-Mehmet Aslantuğ, Cansel Elçin ve Kerem Alışık da vardı.
Oyunu eşi Arzum Onan ve oğlu Can ile izleyen Mehmet Aslantuğ, oyun metni ve dizi senaryosu yazdığını açıkladı: “Bir şeyler yazıyorum, çok güzel tiyatro oyunları ve televizyon için güzel dramalar var.


Özlem Öçalmaz ‘Costanze’, Selçuk Yöntem de ‘Antonio Salieri’ rolünde.
Okan Bayülgen oyunda Wolfgang Amadeus Mozart’ı canlandırıyor.Nevra SerezliEsra Ronabar - Barış FalayHande Soral - İsmail DemirciZeynep Tuğçe Bayat - Cansel Elçin

1