Nisan sayımız çıktı! 


Dergimizin 130. sayısı 1 Nisan'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Pure A9 ile evinizde mükemmel hava kalitesi

13.01.2020

Evde ve iş yerinde kendinizi iyi hissetmeniz ve sağlığınız için iyi kalitede ve temiz hava çok önemli. Oda havası sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek toz ve zararlı maddeler içerebilir. Teknolojik üstünlükleri yüksek kalite ve hayatı kolaylaştıran yeniliklerle birleştiren Electrolux, yeni Pure A9 hava temizleme cihazı ile evinizin havasında bulunan sağlığa zararlı bileşenleri ve rahatsız edici kokuları dakikalar içinde temizliyor. Üstelik bu temizliği akıllı sessizlik teknolojisi ile birleştirerek mükemmel bir konfora dönüştürüyor.


Pure A9 sürekli izleme teknolojisi ile bulunduğu ortamın hava kalitesini sürekli olarak izler. Bu sayede ister evde ister hareket halinde olun mobil uygulama üzerinden evinizin hava kalitesini kontrol edebilir ve hava kalitesini optimize edebilirsiniz. Pure A9 17dB gibi çalıştığını bile fark etmeyeceğiniz sessizlikte çalışır. Böylece uyurken bile rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. 360° filtre ve toplamda 5 kademeden oluşan filtrasyon sistemiyle Pure A9 kişisel ve mevsimsel ihtiyaçlarınıza göre ayarlanabiliyor. AirSurround sistemi ile güçlü ancak yumuşak bir spiral hareketle çalışan Pure A9 odanın her tarafına erişim sağlıyor.
Tüm bunların yanı sıra şık tasarımıyla evinizin iç tasarımıyla uyum sağlayacak cihaz sayesinde evinizin havasını değiştirmek artık çok kolay olacak.


10