Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Türk Böbrek Vakfı yararına düzenlenen yeni yıl daveti gerçekleşti

14.01.2020

Türk Böbrek Vakfı Sosyal Komite Başkanı ve Yönetim Kurulu üyesi Seval Ermiş’in vakıf yararına, Ortaköy Ruby'de düzenlediği yeni yıl daveti ünlü isimleri ve vakıf destekçilerini bir araya getirdi. Seval Ermiş, Timur Erk. Mukaddes YamaçTürk Böbrek Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Timur Erk ve Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ermiş'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete vakıf üyelerinin yanı sıra bir çok isim katıldı. FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZDavete aralarında; Aynur Arıkan, Figen ve Hayati Babaoğlu, Nurhan Tarman, Kardelen Acar, Nilgün Çolak ve kızları Aleyna  ile Alara Çolak gibi çok sayıda isim katıldı. TBV Başkanı Timur Erk yaptığı konuşmada davetlilere teşekkür ederken, Vakfın Türkiye genelinde okullarda sürdürdüğü çalışmalara verdikleri desteklerden ötürü vakıf gönüllülerinin çabalarına dikkat çekti.


Erk; "Hem farkındalık projelerine projelerine destek vermek, hem de bu tip gecelerde toplanan bağışlarla vakfın çalışmalarına kaynak yaratmak son derece kıymetli, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum." dedi.Vakıf destekçilerinden Nilgün Çolak'a da  doğum günü sürprizi yapıldı.  
NİLGÜN ÇOLAK'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ!


Gecede vakıf destekçilerinden Nilgün Çolak'a da doğum günü sürprizi yapıldı. Başkan Timur Erk ve Seval Ermiş'in pasta sürprizi karşısında şaşıran Nilgün Çolak mutluluğunu kızlarıyla paylaştı.

1