Temmuz sayımız çıktı! 


Dergimizin 131. sayısı 1 Temmuz'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Bodrum Futbol Okulu ve Göztepe'den alkışlanacak hareket! Farkındalık yarattılar

14.01.2020

5. Futbol Okulları Ligi’nde Göztepe’nin Bodrum ve Kuşadası okulları Bodrum’da karşı karşıya geldi. 
Kızılay iş birliği ile Göztepe Spor - Bodrum Futbol Okulu sporcularının anne - babaları ve antrenörleri maç öncesi kan ve kök hücre bağışında bulunarak farkındalık yarattılar.
Bir sosyal sorumluluk projesi haline gelen maçta sporcuların anne babaları ile antrenörleri kan ve kök hücre bağışında bulundu.
Anadolu'nun farklı illerindeki öğrencilere gönderilmek üzere kitap, defter, oyuncak, atkı, bere, eldiven gibi hediyeler toplandı. 
Bodrum Göztepe Futbol Okulu Sorumlusu Emrah Çatak;


“Göztepe Spor Kulübümüz 2 yıldan beri Kızılay ile birlikte İzmir’de ortak projeler geliştiriyor. Bir atkı, bere, eldiven ve oyuncak organizasyonu. Anadolu’nun çeşitli köylerine ulaşıyoruz. Biz de buna destek olmak için Bodrum Göztepe Futbol Okulu olarak çocuklarımız için bu hediyeleri bir araya topladık. Biz bunu biraz genişlettik, aynı zamanda kan ve kök hücre bağışı da gerçekleştiriliyor. Muş, Şanlıurfa, Kastamonu ve Sivas’ın köylerindeki minik dostlarımıza ulaşacağız. Bugün  Kuşadası Futbol Okulu burada. Onlar da oyuncaklar ve kitaplar getirdiler. 2 okul Anadolu’ya el uzatmak için birleştik.”

3