Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Cemiyet hayatı Deepsix lansmanında buluştu

15.01.2020

Bahar Yazıcı Şer ve Nilüfer Ademoğulları’nın alışılmışın dışında kurdukları yepyeni bir jean markası olan Deepsix, önceki gün özel bir davetle tanıtıldı. İstinye Park Le Petite Maison’daki lansmanda iş, cemiyet ve magazin dünyasından pek çok davetli katılarak markayı yakından incelediler.
İstanbul’da satışa çıkan Deepsix, Amerika'da Şubat ayı sonunda departman store’larda satışa sunulacak. Marka aynı zamanda  www.deepsixjeans.com adresinde online olarak da satılıyor. Birbirinden güzel tasarımların jean’de hayat bulduğu koleksiyon görenleri kendine hayran bıraktı. Yerli marka yaratmanın gurunu yaşadıklarını belirten Bahar Şer, hedeflerinin Deepsix’i sevilen bir dünya markası yapmak olduğunu söyledi. Keyifle geçen lansmanda Ozan Doğulu dj kabinine geçerek misafirlere eğlence dolu saatler yaşattı.DAVETTEN RENKLİ KARELER Burcu Esmersoy’un marka yüzü olduğu Deepsix, pantolon, şort, mont, gömlek ve aksesuarlarla kota dair her şeyi sunuyor.  


Deepsix lansmana katılanlar arasında Ajda Pekkan, Revna Demirören, Aslı Şen, Eda Kosif, Hayri-Lale Yazıcı, Ozan Şer, Yalçın-Tunay Ayaydın, Gülşah Alkoçlar, Beyhan Bağış, İpek Ayaydın Abdik, Aylin Yılmaz, Sitare Kalyoncuoğlu, Banu Tarakçıoğlu, Burcu Esmersoy, Şafak Sezer, Serdar Ortaç, Hülya Kalyoncu, Ilgın-Barış Dalan, Berrin Zorlu, Başak Çağlar, Hande Acar, Ozan Doğulu-Hera Aslan, Derya Tuna, Mesude Öztanık, Nur Yerlitaş, Evren-Mina Teker, Didem Kurdoğlu, Ece Kurdoğlu gibi isimler vardı.


DAVETTEN RENKLİ KARELER 

1