Eylül sayımız çıktı! 


Dergimizin 133. sayısı 1 Eylül'den itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hakan Akkaya görkemli defilesiyle LeShow İstanbul’un açılışını yaptı!

17.01.2020

İkincisi düzenlenen LeShow İstanbul Deri & Moda Fuarı açılış defilesini ünlü modacı Hakan Akkaya tarafından İstanbul Kongre Merkezi'nde dev bir organizasyonla gerçekleşti. FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZStyling'ini Anıl Can’ın üstlendiği koreografisi Capsule Production Design’dan Özgün İnanç Gülle tarafından yapılan Hakan Akkaya imzalı 400 parçadan oluşan LeShow İstanbul “Glamour” koleksiyonu tanıtım defilesinde baş manken olarak ünlü top model Çağla Şıkel, koleksiyonun tanıtım filmi yüzü olan ünlü oyuncu Tuğba Ünsal ve 40 model podyuma çıktı. 
Defilede iki ayrı tasarımla podyuma çıkan baş manken Çağla Şıkel nefesleri keserken güzelliğiyle herkesi kendine hayran bıraktı. 
Hakan Akkaya’nın Leshow İstanbul Glamour’ defilesinin tanıtım filminde oyunculuk performansıyla göz dolduran Tuba Ünsal defilenin ikinci yarısında kendi seslendirdiği şarkısıyla podyuma çıkarak kendi sesiyle söylediği şarkısıyla büyük sürpriz yaptı.
Büyük beden modeller Su Alandağlı ve Melek  Kaçan, Akkaya’nın tasarımı olan özel kostümlerle” Kadın bedenlerine özgürlük’ mesajını verdi.
Defilenin kapanışını kendi ekibi ve kardeşinin çocukları Azra Özkan, Fikret Özkan yapan dünyaca ünlü modacımız zafer koşusunu ise büyük beden mankenler Su Alandağlı ve Melek Kaçan ile yaptı. Defile öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hakan Akkaya ve Çağla Şıkel;


"Yine muhteşem bir işte birlikte olduk, inşallah daha niceleri birlikte olur. Bu arada Şubat ayında New York defilesinde de birlikte olacağımızı buradan duyuralım" diyerek müjdeyi verdiler.


FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZTam bir yıldızlar geçidinin yaşandığı gecede Ayşe San ,Aydan Şener, Ayşe Kazancı, Berfin Uluman, Bengü - Selim Selimoğlu, Cansen Yeni,Derya Uluğ, Emel Yıldırım, Hande Acar, Ivana  Sert, Jülide Ateş, Oylum Talu, Sinem Yıldırım, Neslihan Yargıcı defileyi izleyenler arasında yer aldı.

1